/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Maciej Kubiak - Nowy Dyrektor Generalny CHEP POLSKA

CHEP Polska

Autor: Marta Górska
Źródło: CHEP Polska
Data: 2010-09-23


Nowym dyrektorem generalnym CHEP POLSKA został Maciej Kubiak, zastępując na tym stanowisku Laurenta Le Mercier, który 1 lipca 2010 roku objął funkcję Country Managera CHEP we Francji.

Maciej KubiakMaciej KubiakFot. CHEP Polska

Maciej Kubiak jest związany z firmą CHEP od początku jej funkcjonowania na rynku polskim - od 2001 roku. Swoją karierę w firmie rozpoczął od stanowiska Asset Management Managera, odpowiedzialnego za współpracę z sieciami detalicznymi  w Polsce. W latach 2006 - 2010 obejmując dodatkowo stanowisko Sales Managera, zajmował się za rozwojem działu sprzedaży oraz kształtowaniem polityki sprzedaży. Przez ostatnie dwa lata  zarządzał również działami Asset Management w krajach Europy Centralnej (Węgry, Czechy, Słowacja i Słowenia).

Maciej Kubiak będzie odpowiedzialny za umocnienie pozycji CHEP jako lidera na rynku usług wynajmu palet w Polsce. Firma zaistniała na rynku Polskim niemal 10 lat temu, a od kilku lat odnotowuje dwucyfrowy wzrost. W lipcu otworzyła kolejne, piąte centrum serwisowe - magazyn, z którego palety trafiają do ich użytkowników. W ciągu dwóch ostatnich lat zespół CHEP zwiększył się z 10 osób do ponad 40 wykwalifikowanych pracowników. Firma zmieniła również swoją siedzibę - do nowego biura wprowadziła się w lipcu tego roku.

„Polska to obecnie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków w Europie. Stanowisko Dyrektora Generalnego tak ważnego rynku jest dla mnie wyróżnieniem, ale i ogromnym wyzwaniem”
- mówi Maciej Kubiak. „Rozwój firmy, rozbudowa portfolio produktów oraz zwiększenie zainteresowania naszą ofertą stanowią obecnie moje priorytety”.

Maciej Kubiak jest absolwentem wydziału historii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Żonaty, ma troje dzieci. Pasjonuje się boksem zawodowym oraz snowboardem.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz