/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Wkręć to! – finał konkursu DeWALT

DeWALT

Autor:
Źródło: DeWALT
Data: 2010-09-07


Już 19 września 2010 roku w Poznaniu odbędzie się krajowy finał „DeWALT Yamaha R1 Challenge 2010”. Międzynarodowy konkurs wyłoni najszybszego, polskiego operatora wiertarko – wkrętarek DeWalt.

Finał Kwalifikacji Krajowych 2009 - DeWALTFinał Kwalifikacji Krajowych 2009 - DeWALTFot. DeWALT

Firma DeWALT, producent profesjonalnych elektronarzędzi i akcesoriów, organizuje krajowy finał konkursu na najsprawniejsze wkręcenie wkrętów wiertarko-wkrętarką tej firmy. Na Torze Poznań 19 września 2010 r., w trakcie trwania wyścigów motocyklowych „DeWALT Yamaha R1 Challenge 2010”, rywalizować będą między sobą najlepsi polscy kandydaci do tytułu najszybszego operatora urządzenia marki DeWALT .
 
Każdy z uczestników ma do dyspozycji 20 wkrętów ocynkowanych 3,5 x 38 mm do płyt gipsowo-kartonowych, które wykorzystuje w czterech próbach. Próba, czyli zadanie konkursowe składa się z pięciu kroków:
1.    Włączenie zegara liczącego czas.
2.    Wzięcie do ręki wiertarko-wkrętarki DeWALT.
3.    Wkręcenie do końca pięciu wkrętów w belkę drewnianą.
4.    Odłożenie wiertarko-wkrętarki DeWALT.
5.    Zatrzymanie zegara.

Zadanie konkursowe jest wykonane, jeśli wkręty są wkręcone w całości w drewno. Zaliczony jest najlepszy wynik zawodnika. Co istotne uczestnicy muszą użyć tej samej ręki do włączenia i wyłączenia zegara oraz do pracy wiertarko-wkrętarką DeWALT.

Zwycięzca Polskich Kwalifikacji Regionalnych weźmie udział w Światowym Finale, który odbędzie się pomiędzy 4 a 6 listopada na torze wyścigowym w Walencji (Hiszpania) podczas międzynarodowych zawodów motocyklowych. Tam zmierzy się z finalistami z całej Europy i będzie mieć szansę zdobycia nagrody głównej, czyli motocykla Yamaha R1.

***
Konkurs na wkręcanie na czas jest organizowany na świecie od 2003 roku. Polega na wkręceniu do końca pięciu wkrętów w drewno, w jak najkrótszym czasie, przy użyciu akumulatorowej wiertarko-wkrętarki DeWALT. Obecnie Kwalifikacje Krajowe odbywają się w: Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Grecji, Węgrzech, Irlandii, Luksemburgu, Północnej Irlandii, Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rosji, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wkręć to! – finał konkursu DeWALT (Zdjęcia: 2)

Finał Kwalifikacji Krajowych 2009 - DeWALTFinał Kwalifikacji Krajowych 2009 - DeWALT

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz