/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Targi w Katowicach – to będzie hit?

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2010-08-30


Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO 2010 odbędą się już w dniach 1-3 października w Katowicach. Ich organizatorami są Międzynarodowe Targi Poznańskie o raz Międzynarodowe Targi Katowickie. Rozmawiamy z Hanną Ochnik – Pawłowską, koordynatorem projektu ze strony MTP.

Hanna Ochnik – Pawłowska, koordynator targów DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO ze strony Targów PoznańskichHanna Ochnik – Pawłowska, koordynator targów DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO ze strony Targów PoznańskichFot. Archiwum MTP

Jakie znaczenie dla branży drzewnej i meblarskiej mają targi w Katowicach?
Odbywające się od 2007 roku w Katowicach targi DREMASIELSIA – MEBLETECHEXPO wpisują się dziś na stałe w kalendarz właścicieli małych i średnich zakładów stolarskich i meblowych skoncentrowanych w regionie Górnego Śląska. Z rozmów z ich uczestnikami wiemy, iż są one dobrym momentem do spotkania się w kameralnej atmosferze z partnerami biznesowymi na kilka miesięcy po zakończeniu targów DREMA w Poznaniu.

Kto jest głównym adresatem tego wydarzenia i co pokażą w tym roku wystawcy?
Na targi szczególnie gorąco zapraszamy osoby podejmujące kluczowe decyzje o inwestycjach w firmach z branży drzewnej i meblarskiej. Będą oni mieć w tym roku okazję do zapoznania się z najbardziej aktualną ofertą maszyn i narzędzi, które przeznaczone są do zastosowania w jednostkowej produkcji, a także w mikro przedsiębiorstwach do realizacji pojedynczych zleceń. Dodam jeszcze, że udział w targach biorą bardzo ciekawe firmy oferujące mnóstwo kompleksowych rozwiązań. Swoją obecność na targach do tej pory w naszym systemie rejestracji on-line potwierdziło ponad 1500 osób i ta liczba codziennie wzrasta. 

Jak przebiega organizacja targów na obecną chwilę?
Uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że już 95% powierzchni targowej mamy zarezerwowane, ale w swojej ofercie mamy jeszcze kilka ciekawych lokalizacji zapewniających wysoką stopę zwrotu uczestnictwa w targach w postaci cennych kontaktów handlowych. 

Dziękuję za rozmowę.

Targi w Katowicach – to będzie hit? (Zdjęcia: 3)

Hanna Ochnik – Pawłowska, koordynator targów DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO ze strony Targów PoznańskichDREMASILESIA – MEBELTECHEXPODREMASILESIA – MEBELTECHEXPO

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz