/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Środek do czyszczenia ABS – Absorfen ABS Cleaner

Schilsner

Autor:
Źródło: Schilsner
Data: 2010-08-30


Firma Schilsner, producent obrzeży meblowych ABS i PVC, poszerzyła zakres działalności, wprowadzając do swojej oferty preparat do usuwania zabrudzeń z akrylonitrylu butadienu styrenu – Absorfen ABS Cleaner.

Absorfen ABS CleanerAbsorfen ABS CleanerFot. Schilsner

Nowy produkt dostępny jest na polskim rynku od 16 sierpnia br. Stosuje się go do czyszczenia powierzchni wykonanych z ekologicznego tworzywa ABS. Doskonale nadaje się do usuwania zabrudzeń z płyt meblowych oklejonych obrzeżami ABS, profili powlekanych folią (system Renolit) czy elementów okien.

Środek jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Za jego pomocą można usuwać: gumę, kurz, klej z folii ochronnych, smołę, bitumy, ślady tłuszczu oraz pozostałości ze świeżej pianki poliuretanowej i masy uszczelniającej. Preparat zawiera w swoim składzie substancje antyelektrostatyczne, dzięki którym chroni on tworzywo przed ponownym zabrudzeniem.


Preparat charakteryzuje się również wyjątkowo łatwym sposobem użycia. Wystarczy nanieść go na bawełnianą lub celulozową ściereczkę, która nie odbarwia i nie pozostawia smug, a następnie przetrzeć i osuszyć powierzchnię. W przypadku intensywnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.

Absorfen dystrybuowany jest w poręcznych opakowaniach – metalowych puszkach o pojemności 1 litra, zakończonych plastikowym korkiem, dzięki czemu środek jest bardzo wygodny w użyciu.

***
Firma Schilsner Industry Group powstała w 2005 roku we Wrocławiu. Jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, specjalizującym się w produkcji obrzeży meblowych PVC oraz ABS.

W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów o zróżnicowanym wzornictwie oraz kolorystyce, co pozwala z łatwością dopasować je do płyt meblowych dostępnych na rynku. Schilsner umożliwia także realizację indywidualnych zamówień, tworząc obrzeża do niestandardowych dekorów, a od sierpnia br. dystrybuuje własny środek do czyszczenia ABS.

Marka Schilsner uczestniczy w programie „Rzetelna firma”. Jej priorytetem jest satysfakcja klientów. Dbałość o najwyższą jakość produktów, które są kontrolowane na każdym etapie procesu ich wytwarzania, w połączeniu z profesjonalizmem i nieustannym rozwojem możliwości współpracy, pozwoliła zbudować wizerunek Schilsnera jako stabilnego partnera handlowego.

Dzięki ciągłym inwestycjom w nowe, bardziej wydajne technologie Schilsner został zakwalifikowany w 2009 do grona „Gazel Biznesu”, grupy najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, a wdrażając proekologiczne rozwiązania stał się marką przyjazną środowisku.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA