/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Pokaż sie na targach Expo Forestal

Autor: oprac. dja
Źródło: Ambasada RP w Meksyku
Data: 2010-08-18


Na przełomie września i października w Meksyku odbędą się największe w tym kraju targi przemysłu drzewnego i leśnictwa „Expo Forestal 2010”. Ambasada RP w Meksyku umożliwi polskim firmom bezpłatną prezentację materiałów reklamowych.

Fot. Expo Forestal

8. edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu Drzewnego i Leśnictwa Expo Forestal odbywać się będzie w dniach 30. września do 3. października b.r. w stolicy Meksyku. Wystawa organizowana jest na terenie Centro Banamex de la Ciudad de México.

W 2009r. w targach uczestniczyło 525 wystawców, a odwiedziło je blisko 40.000 osób.

Ambasada RP w Meksyku dysponować będzie podczas targów stoiskiem na którym prezentować będzie katalogi polskich firm zainteresowanych współpracą z partnerami meksykańskimi oraz publikacje promujące Polskę jako miejsce do prowadzenia biznesu przez zagraniczne przedsiębiorstwa.

Ambasada zapraszamy zainteresowane firmy z branży drzewnej i leśnej do osobistego uczestnictwa w targach na polskim stoisku, a także przesyłania materiałów reklamowych, które będą bezpłatnie eksponowane na stoisku. Przedsiębiorcom zainteresowanym samodzielnym udziałem w targach, Ambasada oferujemy pomoc w kontaktach z organizatorami.


Materiały reklamowe można przesyłać na adres:

Embajada de Polonia
Calle Cracovia 40
Colonia San Ángel
01000 México D.F.

Bliższych informacji udziela:
Przemysław Nowakowski
Ambasada RP w Meksyku
comercio.mex@msz.gov.pl
tel. +52 55 54812050

 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

"Meksyk ma bardzo duży potencjał drzewny ale brakuje im technologii, ...

urządzeń, fachowej informacji i jakości. Produkty z Europy sprzedają się bardzo dobrze i po bardzo wysokiej cenę. Są zainteresowani wymianą studentów z działów leśnych, zaproszeniem ekspertów i kupieniem technologi tj, piły, maszyny do obróbki drzewa itp. Myślimy, że zareklamowanie się byłoby dużą szansą dla Polskich przedsiębiorców." - napisał p. Monika Pęgiel-Dromundo z Działu Ekonomicznego Ambasady RP w Meksyku

Dominik Jabłoński [453]Odpowiedz na ten komentarz2010-08-20 01:05:17

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA