/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Holz-Her ma nowy zarząd... i logo

Holz-Her

Autor: dja
Źródło: Holz-Her
Data: 2010-07-29


Z końcem czerwca dyrektorem zarządzającym Grup Holz-Her (w skład której wchodzą spółki (HOLZ-HER GmbH (Nürtingen/Austria), HOLZ-HER Maschinenbau GmbH (Niemcy) oraz LBM Blechverarbeitung GmbH (Voitsberg/Austria) został Frank Epple. Nowego dyrektora, którym jest Moritz Wallner ma również jedna ze spółek grupy - LBM Blechverarbeitung GmbH.

Nowy zarząd Holz-Her: Frank Epple i Moritz WallnerNowy zarząd Holz-Her: Frank Epple i Moritz WallnerFot. Holz-Her

Frank Epple jest z związany z firmą Holz-Her od jedenastu lat, był członkiem jej zarządu i dyrektorem generalnym ds. sprzedaży. Jego doświadczenie, znajomość branży i specjalistyczna wiedza ma być atutem firmy.
Moritz Wallner wywodzi się z sektora logistyki i magazynowania, ma kilkuletnie doświadczenia jako kierownik produkcji.
 
Główne biuro Holz-Her znajduje się Nürtingen (Austria). Jest ono odpowiedzialne za rozwój, sprzedaż i serwis. Zatrudnia 65 pracowników. Zakład w Voitsberg zajmuje się produkcją i odpowiada za logistykę międzynarodową. Pracuje w nim 180 osób.

Główne biuro w Nürtingen jest odpowiedzialny w Grupie rozwoju, sprzedaży, obsługi i sprzedaży. Roślin Voitsberg jest lokalizacja produkcji i jest odpowiedzialny za logistyka międzynarodowa. HOLZ-HER zatrudnia obecnie 245 pracowników - 65 w Nürtingen i 180 w Voitsberg. Grupa posiada własne przedstawicielstwa handlowe m.in. w USA, Kanadzie, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii i Azji (Chiny, Singapur) oraz ponad 100 partnerów na całym świecie, które są odpowiedzialne za sprzedaż i serwis maszyn HOLZ-HER na poszczególnych rynkach.

Wiosną tego roku Grupa Holz-Her została przejęta przez Grupę Weinig. Dzięki temu austriacki producent urządzeń do obróbki drewna uniknął bankructwa. W ramach Grupy Weinig, Holz-Her będzie strategicznie operował na rynkach centrów obróbczych CNC, okleiniarek do brzegów, pilarek z belką dociskową oraz pionowych pilarek formatowych do płyt.

"Ponowny" start jest okazją do rebrandingu. W lipcu Holz-Her zaprezentował nowe logo, które mimo, że nowoczesne wciąż nawiązuje do tradycyjnych barw firmy.

Holz-Her ma nowy zarząd... i logo (Zdjęcia: 2)

Nowy zarząd Holz-Her: Frank Epple i Moritz WallnerNowe logo Holz-Her

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz