/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowy Dyrektor Handlowy w Grupie IMS

IMS Group

Autor: Maciej Melwiński
Źródło: IMS Group
Data: 2010-07-22


Z początkiem lipca br. Marcin Depa objął stanowisko Dyrektora Handlowego na Polskę i Europę Wschodnią w firmie IMS Group, należącej do czołówki producentów mebli w Polsce.

Nowy Dyrektor odpowiedzialny jest za sprzedaż i marketing oraz dalszy, dynamiczny rozwój marek Etap Sofa, Flair i Helvetia Furniture, w całej grupie tapicerskiej w Polsce oraz Europie Wschodniej.

Marcin Depa, to absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończył Politologię na Wydziale Nauk Społecznych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w handlu i zarządzaniu. Swoją karierę zawodową przez dłuższy okres rozwijał w norweskim koncernie spożywczym Rieber&Son. Po dziesięciu latach pracy w  sektorze FMCG przeszedł do branży meblarskiej, gdzie pracował w firmie Vox Industrie S.A. na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. Sprzedaży, a następnie Pełnomocnika Zarządu ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży oraz w firmie FM Tombea, właściciela marki Bizzarto, jako Dyrektor Sprzedaży.

IMS Group, to wiodący producent mebli w Polsce i w Europie. Specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych we wszystkich segmentach rynku meblowego. Zatrudnia obecnie ponad 3.000 pracowników w 8 zakładach produkcyjnych znajdujących się w Polsce. Roczny obrót firmy to około 636 mln PLN. Dystrybucja mebli odbywa się do ponad 25 krajów w całej Europie. Grupa IMS jest częścią Berggruen Holdings Ltd. Siedziba główna firmy znajduje się w Bendern w Księstwie Lichtenstein. Poza własnymi zakładami produkcyjnymi, Grupa IMS posiada również organizacje sprzedażowe w Europie Zachodniej i Wschodniej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

IMS?

W ogóle nie znany człowiek.

Wrinks [174]Odpowiedz na ten komentarz2010-07-22 18:26:27

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA