/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

FM Gawin stawia na rynek kontraktowy

Gawin Meble

Autor:
Źródło: Gawin Meble
Data: 2010-07-17


Według prognoz Polskiego Instytutu Turystyki, do 2012 roku w Polsce powstanie nawet do 500 nowych hoteli. Inne sektory rynku turystycznego, takie jak gastronomia rozwijają się równie szybko. Tak dynamiczny wzrost w branży turystycznej z pewnością przełoży się na koniunkturę w związanych z nią sektorach gospodarki, takich jak rynek meblarski.

Wnętrze restauracji Da Andrea wyposażone przez FM GawinWnętrze restauracji Da Andrea wyposażone przez FM GawinFot. Da Andrea

Zdaniem przedstawicieli polskiej branży meblowej, decyzja o organizacji w naszym kraju mistrzostw Europy w piłce nożnej „Euro 2012” spowodowała ożywienie sektora kontraktowego. Klienci instytucjonalni stają się coraz istotniejszą grupą docelową dla producentów mebli. Współpraca z hotelami, pensjonatami czy restauracjami nie należy jednak do najłatwiejszych zadań. Wysokie wymagania tych klientów sprawiają, że tylko najlepsi producenci mebli mogą liczyć na duże, lukratywne kontrakty. Fabryka Mebli Gawin, dzięki dopasowanej ofercie dla sektora kontraktowego, spodziewa się znacznego wzrostu liczby zamówień.

Elastyczność i dopasowanie
Obiekty komercyjne powstające w ostatnich latach w Polsce to budynki o bardzo różnym standardzie i wielkości. Takie zróżnicowanie wymusza dostosowanie oferty do potrzeb rynku. Firma FM Gawin wykonuje na zamówienie wszystkie meble, zgodnie z zaleceniami klienta, niezależnie od tego, czy jest nim duży luksusowy hotel, kilkupokojowy pensjonat czy niewielka restauracja. Meble Gawin są każdorazowo w pełni dopasowane do klimatu i wystroju konkretnych wnętrz, a więc niepowtarzalne.

- Zatrudniamy 700 fachowców czuwających nad procesem produkcji mebli na każdym jego etapie. Nasi projektanci wsłuchują się w potrzeby klientów i przygotowują projekty, które spełniają ich oczekiwania. Możemy zrealizować niemal każdy projekt, niezależnie od tego, czy nasze meble mają znaleźć się w obiekcie stylizowanym na zabytkowy, czy w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. – mówi Mariusz Gawin, wiceprezes FM GAWIN MEBLE – Mamy świadomość, że sektor kontraktowy rządzi się swoimi prawami. Najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz bogate zaplecze.

Fabryka Mebli Gawin działa w sektorze kontraktowym od 5 lat. Posiada własny tartak z nowoczesnym parkiem maszynowym. Współpracujący z nią polscy i zagraniczni projektanci oraz technolodzy zdobywali doświadczenie przy wielu realizacjach dla klientów takich jak instytucje samorządowe, urzędy państwowe, hotele, restauracje czy kluby piłkarskie.

Najnowszym projektem Fabryki Mebli Gawin są meble w znajdującej się na wrocławskim Rynku włoskiej restauracji Da Andrea. Indywidualne podejście do potrzeb i wymagań klienta pozwoliło na stworzenie wyjątkowego wystroju w stylu włoskiego renesansu. Nawiązuje on do klimatu wrocławskiego Rynku, zdominowanego przez trzy kierunki w sztuce – gotyk, renesans i barok. Meble stylizowane na klasyczne – wykonane w drewnie sofy, ławy i komody oraz elementy dekoracyjne sprawiają, że restauracja posiada specyficzny charakter, nawiązujący do bogatej historii stolicy Dolnego Śląska.

Na szybko rozwijającym się rynku kontraktowym najważniejsza jest elastyczność oraz doświadczenie pozwalające na pełne dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Fabryka Mebli Gawin potrafi zrealizować nawet najbardziej śmiałe projekty.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz