/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Laminowane krzesła Nowy Styl

Grupa Nowy Styl

Autor:
Źródło: Grupa Nowy Styl
Data: 2010-07-12


W związku z dużym powodzeniem laminowanych krzeseł sklejkowych, Nowy Styl zdecydował się powiększyć gamę kolorystyczną laminatów dostępnych w standardowej ofercie. Na zamówienie możliwe jest sprowadzenie dowolnego odcienia i stworzenia linii krzeseł według własnych upodobań.

Krzesła z laminowanej sklejkiKrzesła z laminowanej sklejkiFot. Nowy Styl

Sklejkowe krzesła marki Nowy Styl pokryte są laminatem z przodu i z tyłu miski. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkową trwałość krzesła, które staje się odporne na zadrapania i ścieranie. Obrzeże krzesła niezależnie od użytego laminatu pozostaje w kolorze sklejki bukowej i jest pokrywane woskiem, chroniącym je przed wilgocią. Krzesło pokryte laminatem spełnia również wymagania dotyczące odporności na ogień oraz jest łatwe do utrzymania w czystości, dlatego wyjątkowo dobrze sprawdza się we wnętrzach użyteczności publicznej.

Obecnie w ofercie Nowy Styl dostępnych jest już osiem różnych kolorów laminatu. Do sześciu znanych już na rynku odcieni, w ostatnich tygodniach dołączyły dwa nowe – to Zebrano H 3005 oraz Zieleń „Limonka” U 630. Istnieje również możliwość tworzenia dwukolorowych krzeseł poprzez pokrycie przodu i tyłu miski różnymi laminatami. W połączeniu z bogactwem oferowanych wzorów oznacza to możliwość stworzenia krzesła doskonale odpowiadającemu każdemu wnętrzu.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz