/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

25. sklep franczyzowy sieci Komfort

Komfort

Autor: oprac. dja
Źródło: Komfort
Data: 2010-06-28


W miniony weekend 26. czerwca 2010 został otwarty w Świeciu 25. sklep franczyzowy Komfort. Do końca 2010 r. planuje otworzyć 20 sklepów partnerskich.

Sklep sieci Komfort w ŚwieciuSklep sieci Komfort w ŚwieciuFot. Komfort

Rozwój sieci franczyzowej Komfortu przebiega zgodnie z planem. Od maja 2008 roku kiedy wystartował pierwszy sklep franczyzowy, równoległa sieć rozrosła się do 25 nowych lokalizacji. W ramach sieci partnerskiej działa już czterech multifranczyzobiorców, którzy posiadają więcej niż jeden sklep Komfortu.

Multifranczyzobiorca, który otworzył sklep w Świeciu posiada jeszcze trzy inne lokalizacje i planuje otwarcie kolejnych. Sprzyjają mu atrakcyjne warunki, które Komfort oferuje partnerom otwierającym kolejne sklepy. Przede wszystkim cała kwota inwestycji może być rozłożona na raty, a multifranczyzobiorcom Komfort daje dodatkową możliwość anulowania trzech ostatnich rat, co w praktyce oznacza zmniejszenie kosztów inwestycji nawet do 30%.

Sklepy franczyzowe KOMFORT powstają w miastach liczących 25-80 tys. mieszkańców. Warunkiem przystąpienia do sieci jest posiadanie działalności gospodarczej oraz kapitału na inwestycję początkową w wysokości około 120 tys. zł i dysponowanie lokalem własnym lub wynajmowanym o powierzchni od 400 do 600 m2.

Sklep w 25 tysięcznym Świeciu oferuje panele, podłogi drewniane, wykładziny, dywany oraz drzwi.

Obecnie sieć Komfort liczy 149 sklepów, z czego w Polsce 116 sklepów własnych i 25 franczyzowych, 7 sklepów w Czechach i 1 na Słowacji.

25. sklep franczyzowy sieci Komfort (Zdjęcia: 2)

Sklep sieci Komfort w ŚwieciuSklep sieci Komfort w Świeciu

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz