/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Stolbud Włoszczowa rozwija sieć partnerską

Stolbud Włoszczowa

Autor: oprac. dja
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Data: 2010-06-28


Stolbud Włoszczowa jeden z czołowych polskich producentów stolarki okiennej i drzwiowej rozwija sieć sprzedaży opartą na partnerach handlowych.

Salon BMBUD w KielcachSalon BMBUD w KielcachFot. Stolbud Włoszczowa

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy firma zyskała 13 nowych partnerów: PINUS - w Lublinie, MILER - w Pabianicach, OKNODOOR Klimraf - w Krakowie, KONTRAS - w Tarnowie, ALTID - w Raszynie, ANIBA - w Sokołowie Podlaskim, POM - w Augustowie, KOMPENTIKA - w Gdyni, IMPEROL - w Katowicach, STUDIO DOM - w Rybniku, BMBUD - w Kielcach, SOLAN - w Ełku, PIĘKNY DOM - w Kaliszu.

Asortyment włoszczowskiego producenta jest obecnie dostępny w ponad 450 punktach sprzedaży oraz w 37 salonach firmowych.

- Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasza sieć sprzedaży tak dynamicznie się rozrasta. W niedługim czasie ilość punktów oferujących stolarkę naszej produkcji wzrosła o ponad 150. Świadczy to nie tylko o popularności firmy Stolbud Włoszczowa oraz jej produktów, ale również o dogodnych warunkach współpracy z naszymi partnerami handlowymi. Do końca roku planujemy otworzyć kolejne 20 autoryzowanych salonów. W szczególności mamy na uwadze wschodnie województwa, gdzie obecnie jest niewiele punktów udostępniających naszą ofertę - mówi Dariusz Górski, Dyrektor Handlowy Stolbud Włoszczowa.

Stolbud Włoszczowa rozwija sieć partnerską (Zdjęcia: 2)

Salon BMBUD w KielcachSalon BMBUD w Kielcach

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz