/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

DDD - Dobre Dla Domu ma pięćdziesiąt sklepów

DDD

Autor:
Źródło: DDD
Data: 2010-06-16


W Sędziszowie Małopolskim ruszył 50. sklep specjalistycznej sieci DDD Dobre Dla Domu.

Fot. DDD

Pięćdziesiątą placówkę DDD uruchomił Andrzej Wędrychowski, dotychczasowy franczyzobiorca sieci z Mielca. Jego nowa placówka w Sędziszowie stanowi rozszerzenie ogólnobudowlanej oferty o podłogi, panele i drzwi. 
 
- Po niemal dwóch latach współpracy z DDD zdecydowałem się na kolejny ruch i traktuję to jak inwestycję przyszłość - mówi Jędrychowski. – Jeśli biznes będzie szedł dobrze, nie wykluczam kolejnych otwarć.  

DDD jest specjalistyczną siecią sklepów oferujących drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane, akcesoria do podłóg, panele ścienne oraz akcesoria do drzwi. Początkowo sieć otwierała wyłącznie duże sklepy (200-700m2) w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców, jednak od kilku miesięcy swoją ofertę kieruje także do przedsiębiorców w miejscowościach do 30 tys. mieszkańców. 

- Otrzymując wiele zapytań od przedsiębiorców z mniejszych miejscowości, uznaliśmy, że czas już rozszerzyć formułę współpracy - mówi Marek Frątczak, Szef Działu Ekspansji sieci DDD - Współpracujemy zarówno ze specjalistami już działających w branży wyposażenia wnętrz, jak i przedsiębiorcami spoza niej. 

Oba formaty sklepu różnią się jedynie powierzchnią (mniejszy format liczy od 100 m2), a co za tym idzie wielkością i sposobem ekspozycji (np. 40-60 skrzydeł drzwi zamiast 70-100). Oferta obu modeli jest jednak identyczna, bowiem artykuły, których nie ma w ekspozycji sklepu, klienci mogą zamówić z katalogu. 

Inwestycja w sklep DDD Dobre Dla Domu w mieście do 30 tys. mieszkańców oscyluje wokół 70 tys. złotych, w dużym mieście kwota ta przekracza 100 tys. zł.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz