/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Husqvarna ROADSHOW 2010

Husqvarna

Autor:
Źródło: Husqvarna
Data: 2010-06-16


Niezawodne, wytrzymałe i wszechstronne maszyny dla profesjonalistów można było oglądać podczas tegorocznej edycji Husqvarna ROADSHOW 2010. Od połowy maja ciężarówka Husqvarna odwiedziła 6 polskich miast. Zaprezentowano najnowsze rozwiązania technologiczne, nowości rynkowe 2010, a także nowość w dziedzinie serwisu – HQV Service Contract.

Husqvarna ROADSHOW 2010Husqvarna ROADSHOW 2010Fot. Husqvarna

Tegoroczne pokazy Husqvarna ROADSHOW 2010 odbyły się w Sieradzu, Szczecinie, Koszalinie, Słupsku, Białymstoku i Ełku. Skierowane były przede wszystkim do przedstawicieli firm zajmujących się zielenią miejską, architektów krajobrazu a także firm komunalnych - profesjonalistów, którzy mają wysokie wymagania względem maszyn wykorzystywanych w swojej pracy. Dlatego urządzenia firmy Husqvarna są nieustannie udoskonalane w oparciu o ich potrzeby. 

Spotkania w ramach Husqvarna ROADSHOW 2010, podobnie jak poprzednia edycja, stanowiły doskonałą okazję nie tylko do zaprezentowania oferty produktowej firmy, ale również do wymiany doświadczeń i zebrania informacji od klientów, na temat ich oczekiwań. Zaproszeni goście aktywnie uczestniczyli w pokazach, które miały bardzo interaktywną formę – można było m.in.:  sprawdzić działanie maszyn w naturalnych warunkach, zadać pytanie ekspertom z firmy i poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny pielęgnacji zieleni w miłej atmosferze. 

Spotkania po raz kolejny przerosły nasze oczekiwania. Podobnie jak w dwa lata temu było to dynamiczne wydarzenie i niepowtarzalna okazja do zobaczenia oraz "wypróbowania" najnowocześniejszych maszyn. Husqvarna ROADSHOW 2010 to dobry sposób na przekazanie informacji na temat możliwości, jakie daje dzisiejsza technika jeżeli chodzi o pielęgnację terenów zieleni, a także prezentację oferty maszyn profesjonalnych - powiedział Paweł Przywózki, koordynujący projekt ROADSHOW 2010 na terenie Polski.

***
Spółka Husqvarna® – największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe. Jest również europejskim liderem w produkcji systemów nawadniających pod marką Gardena, a także wiodącym producentem narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego. Przychody netto za 2009 rok osiągnęły poziom 34 miliardów koron szwedzkich, a średnia liczba zatrudnionych pracowników wyniosła 15.000.

Husqvarna ROADSHOW 2010 (Zdjęcia: 4)

Husqvarna ROADSHOW 2010Husqvarna ROADSHOW 2010Husqvarna ROADSHOW 2010Husqvarna ROADSHOW 2010

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz