/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Topex: 20 lat polskich narzędzi

Topex

Autor:
Źródło: Topex
Data: 2010-06-08


W tym roku firma TOPEX obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji najpopularniejszy polski producent narzędzi zorganizował konferencję prasową, podczas której uczestnicy mieli okazję zwiedzić nowy Magazyn Centralny, zobaczyć na własne oczy, w jaki sposób testuje się narzędzia oraz własnoręcznie wypróbować jak sprawdzają się w pracy.

Konferencja prasowa odbyła się 6 maja w warszawskiej siedzibie TOPEX. Głównym tematem spotkania było 20-lecie działalności firmy na polskim rynku. W obecności zgromadzonych dziennikarzy Dyrektor Generalny Piotr Potowski podsumował dotychczasowe sukcesy i obecną sytuację firmy, wyrażając przy tym przekonanie o dalszym dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa. O szerokiej ofercie dziewięciu najważniejszych marek oraz licznych wyróżnieniach opowiedział Dyrektor Marketingu Karol Dziarnowski. Po swoich przemówieniach dyrektorzy wspólnie pokroili tort, którym wszyscy zebrani uczcili jubileusz. Ta część konferencji odbyła się w nowo wybudowanym Magazynie Centralnym TOPEX. Po tej okazałej hali gości oprowadził Z-ca Dyrektora Logistyki Dariusz Robak, patron merytoryczny projektu. Po dokładnym zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania nowoczesnej linii do kompletacji zamówień, dziennikarze – wspólnie z kierownikiem Działu Technicznego Jarkiem Malinowskim – odwiedzili laboratoria, w których testowane są narzędzia i elektronarzędzia. Na koniec uczestnicy obejrzeli wzorcownię, w której zgromadzono większość produktów wchodzących w skład oferty najważniejszych marek firmy TOPEX. Na oglądaniu jednak się nie skończyło. Wraz z doświadczonymi prezenterami ochotnicy mogli własnoręcznie sprawdzić jak pracuje się młotem udarowym czy mikropalnikiem. Dodatkową atrakcją był odremontowany zabytkowy Volkswagen T1, którego podziwiali wszyscy fani motoryzacji.

Podczas całej konferencji firma TOPEX miała okazję pokazać przedstawicielom mediów to, co obecnie stanowi o jej sile: ogromne doświadczenie, inwestycje w nowe technologie, a przede wszystkim zespół znakomitych specjalistów, którzy w najwyższej mierze stoją za sukcesem firmy.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA