/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Świat rzeczy dobrze poukładanych

Kuźnia PR

Autor: Karolina Bulik
Źródło: Kuźnia PR
Data: 2010-05-26


Jak ekonomicznie wykorzystać przestrzeń w szafie, a jednocześnie unikać gniecenia się ubrań? Jak sprawić, aby poszczególne części garderoby nie gubiły się i były zawsze na właściwym miejscu? Nowatorskie propozycje rozwiązań tych codziennych problemów w postaci najnowszej kolekcji akcesoriów do szaf przedstawiła firma Komandor podczas konferencji prasowej, 11 maja br. w restauracji Lemongrass w Warszawie. Spotkaniu towarzyszyła dyskusja na temat porządkowania garderoby, w której wzięły udział m.in.: stylistka Joanna Horodyńska i projektantka mody Femini - Katarzyna Wilk-Filipowicz.

Jacek Kozłowski, Prezes Zarządu Komandor oraz Joanna HorodyńskaJacek Kozłowski, Prezes Zarządu Komandor oraz Joanna HorodyńskaFot. Komandor

Na konferencji prasowej firma Komandor przedstawiła nowatorskie rozwiązania w zakresie zagospodarowania wnętrza szafy i garderoby w postaci nowej serii akcesoriów. Kolekcja ta składa się z 7 rodzajów akcesoriów, m.in.: ażurowych koszy, wieszaków na spodnie, stojaków na buty oraz wieszaków na krawaty i paski. Charakteryzują się one różnorodnością, nowoczesnym wzornictwem oraz estetyką wykonania. Można je w pełni wysuwać z szafy, co nie tylko ułatwia nam wybór ubrań i oszczędza czas poświęcany na ich szukanie. Zaletą tych rozwiązań jest również to, iż pozwalają na utrzymanie porządku w naszej garderobie, a jednocześnie zapewniają ubraniom odpowiedni wygląd. Podczas spotkania zaproszeni goście mogli na żywo zobaczyć praktyczne zastosowanie nowych elementów zabudowy w specjalnie na tę okazję zaprojektowanej garderobie.

Ponadto na konferencję firma Komandor zaprosiła ekspertów, którzy doskonale wiedzą, jak należy troszczyć się o ubrania. Krakowska kreatorka mody, współtwórczyni marki Femini: Katarzyna Wilk-Filipowicz oraz jedna z najbardziej znanych polskich stylistek mody – Joanna Horodyńska opowiadały nie tylko, jak powinna wyglądać nasza wiosenna garderoba, ale także, jak zachować piękny wygląd modnych i ulubionych kreacji.

Podczas konferencji rozmawiano również na temat trwającego prestiżowego konkursu dla młodych projektantów „Szafa Przyszłości Komandor”, w którym główną nagrodę stanowi 100.000 USD.

Zadaniem, jakie stawiamy przed uczestnikami konkursu „Szafa Przyszłości Komandor”, jest stworzenie nowatorskiego, twórczego projektu szafy wnękowej, na miarę XXI wieku. Zgłaszane prace będą oceniane pod względem funkcjonalności i efektywności zabudowy, a także walorów estetycznych prezentowanego rozwiązania – tłumaczył zebranym na konferencji gościom Jacek Kozłowski, Prezes Zarządu firmy Komandor.

Efekty pracy młodych projektantów będziemy mogli zobaczyć w marcu przyszłego roku. Organizatorzy czekają na innowacyjne pomysły i gorąco zachęcają do wzięcia udziału w konkursie. Główna nagroda z pewnością będzie dobrym startem zawodowym, który pozwoli na rozwinięcie kariery jej zdobywcy lub zdobywczyni.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz