/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Furniture China 2010 - meblowe targi Państwa Środka

Autor:
Źródło: Shanghai UBM Sinoexpo International Exhibition / PR Newswire
Data: 2010-05-11


Gospodarka Chin nabrała prędkości w pierwszym kwartale 2010 roku, wzrastając o 11,9% w porównaniu z zeszłym rokiem, powiedział rzecznik Krajowego Urzędu Statystycznego. Jak twierdzi pan Jia Qingwen, prezes Chińskiego Krajowego Związku Przemysłu Meblarskiego (China National Furniture Association), eksport mebli z Chin osiągnął w okresie styczeń-luty 2010 r. wartość 4,7 USD, czyli o 30,3% więcej w porównaniu do tego samego okresu z 2009 roku.

Będąc jednym z najbardziej znanych chińskich miast, Szanghaj stał się nowoczesną metropolią i światowym centrum ekonomicznym, finansowym, handlowym i transportowym. Wystawa mebli Furniture China organizowana co roku we wrześniu w Szanghaju stwarza najlepsze możliwości dotarcia do rynków docelowych: nie tylko dla rozwijających się, potencjalnych rynków azjatyckich, lecz także umożliwia ekspansję istniejącym rynkom zachodnim. Tak znakomite połączenie dostarcza doskonałą platformę dla wykwalifikowanych wystawców oraz dla odwiedzających z całego świata, którzy chcą przybyć na to coroczne wydarzenie.

Jako ważna platforma zaopatrzeniowa dla światowego przemysłu meblarskiego, coraz więcej międzynarodowych przedsiębiorców decyduje się na zaprezentowanie swoich nowych produktów, rozwijanie nowych kontaktów i rozszerzenie nowych rynków na wystawie Furniture China. Wraz z 95% wystawców z ubiegłego roku, po raz pierwszy pojawią się:
- FENABEL z Portugalii,
- SIFAS i PARISOT z Francji,
- EFILOGIC z Hiszpanii,
- SKY/ASKO NABYTEK z Czech,
- FORZA z Belgii.

Po raz pierwszy na Furniture China 2010 zaprezentują oni swoje współczesne meble, stoły i krzesła do jadalni oraz meble rattanowe.

Jako odpowiedź na silne zapotrzebowanie na Furniture China 2010 pojawi się nowy sektor meblarstwa, mianowicie meble ogrodowe. Profesjonalnie zaprojektowane meble ogrodowe wykonane w Chinach będą zgromadzone i zaprezentowane w jednym miejscu. Wraz z rosnącymi standardami życiowymi ludzie wybierają prosty i naturalny tryb życia, którego przejawem jest wzrost znaczenia przemysłu mebli ogrodowych. Sektor mebli ogrodowych będzie się nadal rozwijał w przyszłości, oferując więcej produktów wysokiej jakości.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz