/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Klose otwarło nowy salon w Nowem

Klose

Autor: dja
Źródło: Klose
Data: 2010-05-08


Kolekcji Mebli Klose otwarła nowy salon w Nowem nad Wisłą To największa ekspozycja mebli Klose w Polsce gdzie zapoznać się można z premierowymi kolekcjami i najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Fot. Klose

Elegancja, klasa, solidność i najwyższa jakość – te cechy charakteryzują markę Klose. Taki również jest najnowszy salon Kolekcji Mebli Klose w Nowe nad Wisłą. Przestronne wnętrza, klimatyczne, prezentujące najnowsze trendy w wystroju aranżacje, a wszystko to by w pełni zaprezentować piękno mebli tworzonych przez firmę Klose.

Wśród licznych kolekcji prezentowanych na ekspozycji znajdziemy kompletną ofertę nowości w tym również linie, które miały swoją premierę na tegorocznych targach MTP Meble Polska 2010. Do takich należą sypialnie z linii Multiform i Lifeline – zaprezentowane po raz pierwszy podczas lutowych targów w Poznaniu.

Na ekspozycji salonu znajdziemy bogaty wybór mebli do jadalni, czy salonów, a także propozycje skierowane do osób, szukających inspiracji dla urządzenia domowego gabinetu.

Ofertę mebli skrzyniowych dopełniają kolekcje mebli wypoczynkowych – umożliwia to zaprezentowanie kompleksowych rozwiązań aranżacyjnych. Oprócz inspiracji do odkrywania nowych sposobów urządzania domu Salon Wystawienniczy Klose oferuje klientom usługi w zakresie doradztwa oraz serwisu ze strony przedstawicieli marki Klose.

Klose otwarło nowy salon w Nowem (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA