/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

CELMA zakończyła pierwszy etap rebrandingu

Complex

Autor:
Źródło: Complex
Data: 2010-05-06


CELMA – jedyny polski producent elektronarzędzi, uruchomił nową witrynę internetową. Odświeżony wygląd serwisu www.celma.com.pl to pierwszy z kilku etapów procesu rebrandingu marki, będący efektem przejęcia firmy przez giełdową spółkę Complex S.A.

Pilarka tarczowa Celma DBRCc 67 Pilarka tarczowa Celma DBRCc 67 Fot. Celma

Elektronarzędzia marki CELMA od ponad 50 lat słyną z bardzo dobrej jakości. W lipcu 2009 roku firma została przejęta przez Spółkę Complex S.A. – jednego z krajowych liderów w produkcji oraz dystrybucji części do maszyn. W ramach założonej strategii przygotowano nową stronę internetową CELMY, która stanowi pierwszy krok na drodze do odbudowania wiodącej pozycji firmy w kraju, którą zajmowała przed 15 laty. Kolejnym etapem będzie wprowadzenie na polski rynek nowej linii elektronarzędzi.

Nowy serwis internetowy ma być wizytówką spółki, dostarczając klientowi wyczerpujących informacji na temat jej oferty produktowej.  W niedalekiej przyszłości za pośrednictwem strony www.celma.com.pl będzie można nabyć wszystkie produkty marki CELMA. „Dynamiczny rozwój rynku e-commerce utwierdza nas w przekonaniu, iż wiele decyzji zakupowych odbywa się właśnie w sieci. Dlatego też nie mogliśmy zaniedbać tej formy komunikacji z klientem”. – mówi: Rafał Durkiewicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Sprzedaży i Marketingu Complex S.A.

Odświeżona witryna przybrała prostą formułę, pozwalającą na sprawne przemieszczanie się pomiędzy jej poszczególnymi elementami. Aktywne menu ułatwia nawigację, zaś stonowana kolorystyka sprawia, że jest przyjemna w odbiorze. Ze względu na plany eksportowe firmy, serwis działa dodatkowo w języku angielskim i rosyjskim. „Nowa strona jest jak narzędzia CELMA: intuicyjna, prosta w obsłudze i niezwykle funkcjonalna” – dodaje Rafał Durkiewicz.

Długofalowa strategia spółki zakłada skuteczne konkurowanie z zachodnimi producentami w Polsce oraz ekspansję na rynki zagraniczne.

***
CELMA to jedyny w Polsce producent elektronarzędzi, od ponad 50 lat dostarczający niezawodne narzędzia dla profesjonalistów, między innymi: wiertarki, młoty, mieszarki, szlifierki oraz narzędzia akumulatorowe, które znajdują zastosowanie w obróbce kamienia, drewna, metalu oraz betonu. Spółka oferuje również  pełen asortyment części zamiennych oraz szeroka gama osprzętu do elektronarzędzi, chociażby: zespoły tnące do wycinarek, dyski elastyczne do polerek, wiertła kręte, krzyżowe, koronowe, mieszadła. Historia CELMY sięga 1936r.

COMPLEX S.A. jest od lat jednym z liderów produkcji i dystrybucji częściami maszyn na rynku polskim i środkowoeuropejskim. W ofercie firmy oprócz głównej linii, jaką są łożyska toczne znajdują się oprawy łożyskowe, łożyska ślizgowe, tuleje ślizgowe, pasy klinowe, uszczelnienia techniczne, łańcuchy napędowe, zestawy naprawcze do piast kół a także szeroka gama produktów specjalnych. Do flagowych produktów Spółki należy marka CX oraz HERTZ. CX to wysokiej jakości łożyska oraz części maszyn wykorzystywane na potrzeby przemysłu, motoryzacji, transportu i rolnictwa. HERTZ to przemysłowe połączenia śrubowe, trwale zespalające części maszyn i urządzeń. Są najczęściej wykorzystywane w przemyśle ciężkim, budowlanym i meblarskim. Korzenie COMPLEX S.A. sięgają 1993r.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA