/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO 2010 - Regionalne spotkanie branży drzewnej na Śląsku

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2010-04-29


Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Międzynarodowe Targi Katowickie kontynuują swoją współpracę przy organizacji Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO. Najbliższa edycja targów, które na stałe wpisały się w kalendarz profesjonalistów z regionu Górnego Śląska, odbędzie się w dniach 1 – 3 października 2010 w Katowicach.

DREMASILESIA 2009DREMASILESIA 2009Fot. Drewno.pl

- Targi DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO organizujemy wraz z naszymi partnerami już po raz czwarty. Z naszych obserwacji wynika, ż będą się one dynamicznie rozwijać przy silnym udziale wiodących dostawców do branży – mówi Hanna Ochnik-Pawłowska, koordynator projektu ze strony MTP.
 
Targi dla branży drzewnej i meblarskiej w Katowicach dedykowane są przede wszystkim małym oraz średnim zakładom, które aktywnie poszukują rozwiązań technologicznych ściśle dopasowanych do aktualnych potrzeb. Październikowy termin jest doskonałą okazją do dodatkowego spotkania z klientami na kilka miesięcy po poznańskich targach DREMA.

Ostatnia edycja targów okazała dobrym forum wymiany informacji na temat nowinek technicznych oraz o aktualnej kondycji branży. Dobry odbiór imprezy znajduje swoje odzwierciedlenie w dużym zainteresowaniu, zarówno ze strony zwiedzających, jak i wystawców. Jak mówią organizatorzy – swój udział w targach zapowiedziało niemal 70 firm, które na przestrzeni ponad 2000 m2 zaprezentują rozwiązania odpowiadające profilom śląskich zakładów.  

Dla firm, które zdecydują się nadesłać zgłoszenie uczestnictwa do 31 maja włącznie organizatorzy przygotowali preferencyjne warunki najmu powierzchni wystawienniczej.


Więcej informacji: www.dsm.katowice.pl, www.drema.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA