/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Meble kuchenne: WITT-kuchnie w grupie RUST

PR Solution

Autor: K. Nowakowska
Źródło: PR Solution
Data: 2010-04-28


RUSTgroup rozszerzył swoje portfolio o markę WITT-kuchnie. Jest to marka mebli kuchennych na wymiar. Oferta mebli kuchennych Witt-kuchnie skierowana jest do osób, które podchodzą do życia … bardzo praktycznie i pragmatycznie.

Witt - model SesiaWitt - model SesiaFot. Mebel Rust

Bardzo atrakcyjna cena mebli i obecność w strukturach koncernu RUSTgroup to gwarancja solidnego i odpowiedzialnego podejścia do klienta. Meble WITT-kuchnie to meble praktyczne i trwałe na wiele lat . Nie ma w nich miejsca na zbędne nowinki techniczne - oferta mebli Witt-kuchnie przygotowana została z myślą o osobach, które na danym etapie swojego życia nie chcą inwestować w drogie rozwiązania markowych firm, ale nie chcą też kupować mebli w paczkach. Oferta mebli kuchennych Witt-kuchnie skierowana jest do osób, które poszukują ładnej i estetycznie wykonanej w detalach kuchni na bazie całych szafek i dystrybuowana jest na terenie Polski w sieci handlowej Mebel RUST oraz w niezależnych patronackich studiach kuchennych.

WITT kuchnie proponuje klientom kuchnie w dwóch ofertach: WITT Essence oraz WITT Exclusive.

Kuchnie WITT Essence to propozycja dla osób ceniących trwałość i funkcjonalność mebli w korzystnej cenie. To oferta dla świeżo upieczonych małżonków i właścicieli mieszkań do wynajęcia. Kuchnie WITT Essence cieszą się także sporą popularnością wśród osób starszych, które więcej czasu spędzają w domu, chcą cieszyć się z estetyki i komfortu użytkowania swojej kuchni i nie zamierzają ponownie jej wymieniać. Należy przyjąć, że ceny zestawu mebli kuchennych rozpoczynają się od 7 tys. i raczej nie przekraczają 20 tys.

Kuchnie WITT Exclusive są skierowane do osób poszukujących bardziej wysublimowanych projektów, o wyższym poziomie komplikacji i trudności zaprojektowania, produkcji i wykonania mebli. Oferta ta jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które pragną podwyższonego standardu kuchni, dla których oferta WITT Essence jest zbyt wąska i dlatego poszukują większego wyboru. W tym przypadku ceny zestawów mebli kuchennych najczęściej kupowanych (bez AGD, techniki sanitarnej i kuchennej) wahają się od 10 do 28 tys. zł

Kuchnią z oferty Witt-kuchnie, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów jest kuchnia Sesia. Jest to nowoczesna kuchnia w zawsze modnych bielach. Akcentem kolorystycznym są lubiane przez panie domu brązy. Kuchnię tę wyróżnia ciekawy design. Sesia pasuje do wnętrz każdego typu. Jest to doskonałe rozwiązanie w mieszkaniach, w których salon połączony jest z aneksem kuchennym, ponieważ bez problemu dobierzemy do niej pasujące do całości meble do salonu. Jest również idealnym rozwiązaniem do samodzielnych pomieszczeń kuchennych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz