/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Centrozap: Szansa na dofinansowanie inwestycji w Rosji

Centrozap

Autor: dja
Źródło: Centrozap
Data: 2010-04-22


Centrozap poinformował, że uzyskał od swojej spółki zależnej WoodinterKom GmbH z siedzibą w Wiedniu istotną informację, dotyczącą realizowanego Projektu Inwestycyjnego swojej spółki zależnej CentroWoodKom Sp. z o.o. z siedzibą w Syktywkarze w zakresie budowy Zakładu głębokiej przeróbki drewna na terenie Republiki Komi (Federacja Rosyjska).

Komitetu Lasów Republiki Komi przekazał spółce CentroWoodKom pismo z informacją o ujęciu w planach finansowania budowy dróg z budżetu ROSLESCHOZA (rosyjskie Ministerstwo Gospodarki Leśnej) odcinka 57 km drogi Madmas-Szyłador, użytkowanego przez spółkę CentroWoodKom, a przewidzianego do budowy przez jej spółkę zależną CentroStrojKom.

Kwota zgłoszona przez Komitet Lasów z przeznaczeniem na dofinansowanie budowy dróg leśnych w Republice Komi w roku 2010 wynosi 152 mln rubli (15,2 mln złotych).

Przewidywana kwota dopłaty dla CentroWoodKom Sp. z o.o. wyniesie ok. 80 mln rubli (8 mln złotych). Ostateczna kwota dofinansowania, przyznana spółce "CentroWoodKom" będzie znana do końca maja 2010 roku.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA