/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

OSPO: Wybieram okna! 2010

Ogólnopolskie StowarzyszeniE Producentów Okien

Autor:
Źródło: Ogólnopolskie StowarzyszeniE Producentów Okien
Data: 2010-04-22


27 i 28 kwietnia w Centrum Kongresowym Hotelu Gromada Airport w Warszawie odbędzie się organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Okien, pierwsza edycja wystawy Wybieram Okna! 2010. Dwudniowe spotkanie dla profesjonalistów branży okiennej to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z zapotrzebowaniem rynku i kierunkami jego rozwoju.

OSPO to nowa organizacja, która zrzesza reprezentantów producentów stolarki fasadowej. Wśród jej założycieli znajdują się przedstawiciele znanych firm, takich jak Stolbud Włoszczowa, Jezierski, Sokólka Okna i Drzwi, ADPOL, Bracia Certrand czy Stolarka Wołomin. Jednym z celów stowarzyszenia jest stworzenie jednorodnej reprezentacji firm produkujących okna, a także aktywne wspieranie rozwoju branży okiennej.  

- Wierzymy, że powołanie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Okien jest niezbędne dla efektywnego funkcjonowania branży. To pierwsza tego typu organizacja zrzeszająca wyłącznie przedstawicieli producentów okien. Zorganizowane przez nas spotkanie Wybieram Okna! 2010 ma na celu aktywne wykorzystanie potencjału różnorodnej oferty stolarki okiennej produkowanych w naszym kraju. - mówi Roman Grudniewski, Prezes Stolbud Włoszczowa, V-ce Prezes Zarządu OSPO

Spotkanie branżowe Wybieram Okna! 2010 to jedyna tego typu inicjatywa w Polsce. Wystawcy zaprezentują na swoich stoiskach okna wykonane z drewna, PVC i aluminium oraz drzwi tarasowe i balkonowe. Ściśle określony wachlarz produktów skierowany jest do osób i instytucji  bezpośrednio związanych z funkcjonowaniem branży okiennej. Ma to na celu nie tylko skuteczną promocję okien, ale również poprawienie poziomu wiedzy uczestników rynku inwestycyjnego na temat zasad wykonawstwa, doboru oraz eksploatacji stolarki.

Organizatorzy zapewniają jak najlepsze warunki do wymiany informacji pomiędzy wystawcami  oraz przekazania specjalistycznej i praktycznej wiedzy na temat okien pozostałym uczestnikom rynku. Dwudniowa wystawa urozmaicona będzie przygotowanymi i prowadzonymi przez specjalistów seminariami, podczas których przedstawiane będą aktualne tematy branżowe. Wykłady skierowane są do architektów, projektantów, a także zarządców nieruchomości oraz producentów i dystrybutorów.

Bloki tematyczne seminariów to:

27 kwietnia
- Wprowadzanie wyrobów budowlanych na rynek. Dotacje na wymianę i modernizację okien.
- Prawidłowy wybór, montaż i eksploatacja okien.
- Kierunki rozwoju rynku budowlanego z perspektywy okien.

28 kwietnia
- Architekci a okna – parametry okien uwzględniane w projektach architektonicznych.
- Energooszczędność a okna – tendencje, montaż i certyfikacja okien energooszczędnych, wpływ parametru okna na certyfikację energetyczną budynków.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz