/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Stolbud Włoszczowa na XVII kieleckich targach DOM

Stolbud Włoszczowa

Autor:
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Data: 2010-04-19


Firma Stolbud Włoszczowa wraz ze swoim kieleckim partnerem handlowym - Hossa, uczestniczyła w kolejnych Ogólnopolskich Targach Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Impreza miała miejsce w dniach 9 - 11 kwietnia w Kielcach.

Stolbud Włoszczowa na XVII kieleckich targach DOMStolbud Włoszczowa na XVII kieleckich targach DOMFot. Stolbud Włoszczowa

Targi DOM są jednym z największych wydarzeń tego typu w południowo - wschodniej części kraju. Program obejmuje prezentację nowoczesnych technologii oraz materiałów budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych, a także produktów wyposażenia i dekoracji wnętrz. Oprócz produktów i usług niezbędnych do budowy domu przedstawiane są także m.in. propozycje kredytów, czy usług projektanckich i wykończeniowych.
W tegorocznej edycji kieleckich targów na powierzchni 6 tys. m² swoje oferty zaprezentowało 224 wystawców z całej Polski.

Stolbud Włoszczowa zaprezentował na kieleckich targach szeroką gamę drzwi i okien. Asortyment był wystawiony na stoisku o powierzchni 40 m², które obsługiwali pracownicy Stolbudu oraz przedstawiciele firmy Hossa.
    
Ze względu na rozpoczynający się sezon wiosenny, dużym zainteresowaniem cieszyły się okna, zwłaszcza okno Capital o doskonałych parametrach i okno Standard w nowym wydaniu -z drewna meranti. W bogatej ofercie drzwi produkowanych przez Stolbud nie zabrakło nowości. Zwiedzający mogli podziwiać m.in. popularną kolekcję Modern w kolorze ciemnego orzecha z mlecznym szkłem. Uwagę gości przyciągały również zewnętrzne drzwi wejściowe charakteryzujące się stabilną i solidną konstrukcją.

- Kieleckie targi DOM są dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania naszych produktów. Odwiedzający mogą uzyskać od naszych specjalistów informacje o technologiach stosowanych w produkcji drzwi i okien oraz ich właściwościach funkcjonalnych. Służymy także fachową radą przy wyborze stolarki, aby pasowała do wnętrza pod względem technicznym oraz estetycznym. Szczególnie cenna dla nas jest możliwość poznania opinii o naszych produktach. Dzięki temu wiemy jakie są oczekiwania klientów i możemy podjąć działania, by nasza oferta w pełni je spełniała - mówi Daniel Kocełuch - Doradca Techniczno- Handlowy Stolbud Włoszczowa.

Ze względu na różnorodność oferty, targi DOM są adresowane zarówno do przedstawicieli firm budowlanych, którzy mają możliwość zapoznania się z propozycjami konkurencji i partnerów biznesowych, jak również do wszystkich osób planujących budowę lub remont domu, bądź mieszkania. Targi są doskonałym źródłem informacji i wskazówek pomocnych w pracach budowlanych, a także inspirują do wprowadzenia nowych rozwiązań technologicznych, czy zmian wystroju, które uatrakcyjnią każdy dom lub mieszkanie.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA