/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Stolbud Włoszczowa na XVII kieleckich targach DOM

Stolbud Włoszczowa

Autor:
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Data: 2010-04-19


Firma Stolbud Włoszczowa wraz ze swoim kieleckim partnerem handlowym - Hossa, uczestniczyła w kolejnych Ogólnopolskich Targach Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Impreza miała miejsce w dniach 9 - 11 kwietnia w Kielcach.

Stolbud Włoszczowa na XVII kieleckich targach DOMStolbud Włoszczowa na XVII kieleckich targach DOMFot. Stolbud Włoszczowa

Targi DOM są jednym z największych wydarzeń tego typu w południowo - wschodniej części kraju. Program obejmuje prezentację nowoczesnych technologii oraz materiałów budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych, a także produktów wyposażenia i dekoracji wnętrz. Oprócz produktów i usług niezbędnych do budowy domu przedstawiane są także m.in. propozycje kredytów, czy usług projektanckich i wykończeniowych.
W tegorocznej edycji kieleckich targów na powierzchni 6 tys. m² swoje oferty zaprezentowało 224 wystawców z całej Polski.

Stolbud Włoszczowa zaprezentował na kieleckich targach szeroką gamę drzwi i okien. Asortyment był wystawiony na stoisku o powierzchni 40 m², które obsługiwali pracownicy Stolbudu oraz przedstawiciele firmy Hossa.
    
Ze względu na rozpoczynający się sezon wiosenny, dużym zainteresowaniem cieszyły się okna, zwłaszcza okno Capital o doskonałych parametrach i okno Standard w nowym wydaniu -z drewna meranti. W bogatej ofercie drzwi produkowanych przez Stolbud nie zabrakło nowości. Zwiedzający mogli podziwiać m.in. popularną kolekcję Modern w kolorze ciemnego orzecha z mlecznym szkłem. Uwagę gości przyciągały również zewnętrzne drzwi wejściowe charakteryzujące się stabilną i solidną konstrukcją.

- Kieleckie targi DOM są dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania naszych produktów. Odwiedzający mogą uzyskać od naszych specjalistów informacje o technologiach stosowanych w produkcji drzwi i okien oraz ich właściwościach funkcjonalnych. Służymy także fachową radą przy wyborze stolarki, aby pasowała do wnętrza pod względem technicznym oraz estetycznym. Szczególnie cenna dla nas jest możliwość poznania opinii o naszych produktach. Dzięki temu wiemy jakie są oczekiwania klientów i możemy podjąć działania, by nasza oferta w pełni je spełniała - mówi Daniel Kocełuch - Doradca Techniczno- Handlowy Stolbud Włoszczowa.

Ze względu na różnorodność oferty, targi DOM są adresowane zarówno do przedstawicieli firm budowlanych, którzy mają możliwość zapoznania się z propozycjami konkurencji i partnerów biznesowych, jak również do wszystkich osób planujących budowę lub remont domu, bądź mieszkania. Targi są doskonałym źródłem informacji i wskazówek pomocnych w pracach budowlanych, a także inspirują do wprowadzenia nowych rozwiązań technologicznych, czy zmian wystroju, które uatrakcyjnią każdy dom lub mieszkanie.

Liczba wyświetleń: 1317


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA