/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Logistyka w kuchni - SWING – obrotowe cargo wysokie

Autor: Małgorzata Jakubczyk
Źródło: PR Solution
Data: 2010-04-19


Dla ergonomii użytkowania kuchni niezwykle ważny jest nie tylko sposób wykorzystania przestrzeni w szafkach i mechanizm ich otwierania, ale także łatwość dostępu do umieszczonych w nich produktów.

Swing - obrotowy wyciąg wysokiSwing - obrotowy wyciąg wysokiFot. PEKA

Taką łatwość, dzięki specjalnemu sposobowi wysuwania carga, zapewnia wyciąg SWING (Peka).

Posiada on specjalną prowadnicę, która po maksymalnym wysunięciu carga na zewnątrz szafki pozwala na obrócenie go w prawo lub w lewo. W ten sposób uzyskujemy maksymalną swobodę dostępu do artykułów i produktów, które w danej chwili są nam potrzebne - cała zawartość szafki jest od razu widoczna, dzięki czemu sięgnięcie po dowolnie wybrany przedmiot nie nastręcza żadnych trudności.

W skład kompletu wchodzą następujące elementy: rama z regulowaną wysokością, prowadnica z pełnym wysuwem i hamulcem, mocowanie do frontu, obejma mocująca ramę na wysokości uchwytu i kosze, w tym jeden plastikowy zakładany zwykle na dole aby zasłonić prowadnicę, chromowany z transparentną tacką oraz chromowane druciane.

Można też uzupełnić dolny plastikowy kosz o relingi i kratkę dzielącą, tak by łatwiejsze było przechowywanie np. wysokich butelek z wodą. Istnieje też możliwość zamówienia innego zestawu koszy, np. koszy ARENA z drewnianym dnem z powłoką antypoślizgową zapobiegającą przesuwaniu się produktów

Logistyka w kuchni - SWING – obrotowe cargo wysokie (Zdjęcia: 2)

Swing - obrotowy wyciąg wysokiSwing - obrotowy wyciąg wysoki

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA