/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kolejna spółka zastawiona przez Grajewo

Pfleiderer Grajewo

Autor: dja
Źródło: Pfleiderer Grajewo
Data: 2010-04-16


Pfleiderer Grajewo SA poinformował o postanowieniu Sądu Rejonowego we Wrocławiu dotyczącego wpisu do rejestru zastawów zastawu rejestrowego na przedsiębiorstwie Silekol Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu.

Fot. Silekol

Powyższy zastaw rejestrowy ustanowiony został zgodnie z umową zastawu rejestrowego na zbiorze rzeczy i praw z dnia 25.03.2010r. zawartą pomiędzy Silekol Sp. z o.o. a Bankiem Polska Kasa Opieki SA z siedzibą w Warszawie. Zastaw ustanowiono na rzecz Banku PKO SA do najwyższej sumy zabezpieczenia 255,0 mln zł tytułem zabezpieczenia spłaty wierzytelności wynikającej z umowy kredytowej zawartej przez Pfleiderer Grajewo SA, Pfleiderer Prospan SA i Silekol Sp. z o.o. w dniu 16.03.2010r. z Bankiem PEKAO SA, Bankiem Zachodnim WBK SA, BRE Bank SA, Fortis Bank Polska SA oraz Bankiem Gospodarki Żywnościowej SA. Zabezpieczona wierzytelność Silekol Sp. z o.o. względem Banków wynika z wyżej opisanej umowy kredytowej w związku z Transzą B kredytu w wysokości 170,0 mln zł.

Silekol Sp. z o.o. jest spółką zależną od Pfleiderer Grajewo SA. Jej wartość w księgach rachunkowych spółki wynosi 89,646 mln zł.
 
Silekol zajmuje się produkcją żywic klejowych i utwardzaczy stosowanych w przemyśle drzewnym. W ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment aminowych żywic klejowych (UF, MUF, MUPF oraz MF) wraz z utwardzaczami stosowanych do produkcji płyt wiórowych, płyt MDF, płyt HDF, sklejki suchotrwałej i wodoodpornej. Wysoka jakość żywic specjalistycznych pozwala na zastosowanie ich do okleinowania okleinami naturalnymi i sztucznymi, a także do produkcji mebli i stolarki budowlanej. 

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz