DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Europejskie wideokonferencje

Autor:
Źródło:
Data: 2005-03-09


Dzień Wiosny w Europie 2005: W internetowych debatach z młodzieżą wezmą udział polscy eurodeputowani - prof. Bronisław Geremek, Janusz Onyszkiewicz oraz Grażyna Staniszewska. Tematem przewodnim wideokonferencji będzie Konstytucja Europejska.

W ramach obchodów "Dnia Wiosny w Europie" portal Interklasa.pl we współpracy z firmą SUPERMEDIA organizuje cykl wideokonferencji dla szkół z udziałem Posłów do Parlamentu Europejskiego.
W internetowych debatach z młodzieżą wezmą udział polscy eurodeputowani – prof. Bronisław Geremek, Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Janusz Onyszkiewicz oraz Koordynator Programu Interkl@sa i Poseł do Parlamentu Europejskiego Grażyna Staniszewska. Tematem przewodnim debat będzie Konstytucja Europejska. Prof. Bronisław Geremek spotka się w Internecie z młodzieżą we wtorek 15 marca, Janusz Onyszkiewicz w środę 16 marca, a Grażyna Staniszewska – w czwartek 17 marca.
W każdym spotkaniu wezmą „aktywny” udział trzy klasy – one zadawać będą pytania. Pozostali będą mogli śledzić przebieg spotkania na witrynie internetowej dostępnej z portalu www.interklasa.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz