/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Kuchnia od Kuchni - Urok Detalu

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2010-04-10


Kuchnia od Kuchni – to bardzo przewrotny tytuł najbliższej edycji wystawy UROK DETALU, która adresowana jest przede wszystkim do producentów mebli kuchennych, studiów kuchennych, a w szczególności do projektantów oraz osób będących doradcami na etapie sprzedaży. Przestrzeń podzielono na dwie strefy: wystawową oraz strefę wiedzy.

Fot. Drewno.pl

UROK DETALU towarzyszy Międzynarodowym Targom Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, które odbędą się w dniach 13-16 kwietnia w Poznaniu. Przyniosą one wiele cennych informacji z zakresu rynkowych nowości prezentowanych przez firmy – dostawców do różnych sektorów produkcji mebli: BLUM, FRANKE, HRANIPEX, IPNOTIC CONCEPT STORE, PFLEIDERER, REJS, RIDEX DEKORACJE, SCHATTDECOR, WITT KUCHNIE. Patronat medialny nad wydarzeniem w tym roku objęły redakcje magazynów branżowych Produkcja Mebli, Meble Plus oraz wortalu Meble.com.pl, a także wydawca wortalu Meble.pl.

Podczas najbliższej edycji wystawy UROK DETALU zajrzymy w głąb mebli kuchennych. Projekt zabudowy strefy wystawowej jest opracowany w ten sposób, aby efektownie zaprezentować najlepsze, dostępne na rynku rozwiązania ze świata komponentów. Organizatorom wystawy bardzo zależy na tym, aby pokazać kilka funkcjonalnych stref zabudowy kuchennej pod kątem dzisiejszych możliwości, jakie stwarzają dostępne na rynku komponenty. Koncepcja projektu architektoniczno – plastycznego wystawy, opracowana przez współpracującego z organizatorami projektanta, ma na celu poszerzenie wiedzy oraz zainspirowanie odwiedzających
ją profesjonalistów.

Odwiedziny Uroku Detalu będą także okazją do uczestnictwa w odbywających się w Strefie Wiedzy seminariach. W tym roku każdy dzień wydarzeń urozmaicony jest panelami odbywającymi się z udziałem przedstawicieli firm – partnerów oraz  zaproszonych ekspertów. Uczestnicy spotkań dowiedzą się, co dziś oznacza pojęcie ergonomicznej kuchni, poznają język natury w tego rodzaju meblach oraz skorzystają z prelekcji na temat nowych trendów we wzornictwie powierzchni meblowych.

Organizatorzy szczególnie polecają spotkanie pt. „Studio mebli kuchennych, które sprzedaje” z udziałem dr Marka Borowińskiego – eksperta w dziedzinie wzornictwa, psychologii koloru oraz visual mechandisingu oraz twórcy trendów we wzornictwie dekoracyjnym. W programie spotkania będą poruszane kwestie nt. zachowań zakupowych klientów indywidualnych, psychologia widzenia oraz psychologia koloru w komunikacji produktów
w studio mebli kuchennych. Uczestnicy zdobędą fachową wiedzę z zakresu skutecznej komunikacji, rozpoznawania typu klienta, a także jego obsługi i etapów sprzedaży.

Każdy uczestnik odbywających się seminariów otrzyma egzemplarz unikalnego przewodnika, który będzie zawierał informacje o prezentowanych na wystawie rozwiązaniach.
 
 
Darmowy wstęp na targi? Zarejestruj się w mtp24.pl już teraz!  http://mtp24.pl/

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA