/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Invado: Nowy dyrektor zarządzający

Invado

Autor:
Źródło: Invado
Data: 2010-03-29


Od marca br. obowiązki Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu Invado Sp. z o.o. pełni pan Andrzej Majchrzak. Jest odpowiedzialny za długofalową strategię rozwoju oraz bieżące zarządzanie firmą.

Andrzej Majchrzak, Dyrektor Zarządzający InvadoAndrzej Majchrzak, Dyrektor Zarządzający InvadoFot. Invado

Andrzej Majchrzak jest absolwentem Politechniki Łódzkiej (Wydział Włókienniczy) oraz Politechniki Częstochowskiej (Zarządzanie). Posiada także certyfikat Niemieckiej Akademii Managerów w Zolle k/Hanoweru (Dolna Saksonia). Ma 30-letnie, zróżnicowane doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Przed podjęciem współpracy z Invado pełnił funkcję Dyrektora Technicznego, a później Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego spółki Lentex S.A. Był także Prezesem Zarządu w firmie Tkaniny Techniczne S.A. (Grupa Lentex). Zarządzał firmami: Wistil S.A, w Kaliszu, Warta, Dekpor oraz Ceba. Zasiadał również w radach nadzorczych spółek: Tkaniny Techniczne S.A. (Grupa Lentex), Lubawa S.A., Sanwil S.A., Hygienika S.A. oraz Novita S.A.

Dotychczasowy Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu Krzysztof Kuczkowski zrezygnował z pełnienia funkcji w spółce Invado.

Invado Sp. z o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej w Polsce oraz wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości. Na tle konkurencji firmę wyróżnia Technologia Invado, czyli innowacyjna metoda okleinowania drzwi, polegającą na łączeniu okleiny poza krawędzią przylgi. Technologia Invado ma znaczący wpływ na estetykę wykończenia, bezpieczeństwo użytkowania oraz wieloletnią trwałość produktów sygnowanych logo Invado.

Pierwsze miesiące 2010 to dla firmy Invado uczestnictwo zarówno w krajowych, jaki i zagranicznych targach budowlanych. Była to dobra okazja do zaprezentowania stale powiększającej się oferty produktowej, sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się firma oraz jej pozycji na rynku.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz