/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Srebrna Jakość Roku dla firmy TOPEX!

Topex

Autor:
Źródło: Topex
Data: 2010-03-29


Firma TOPEX została uhonorowana certyfikatem Srebrna Jakość Roku 2010, przyznawanym w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach. Wyróżnienia przyznane zostały podczas uroczystej gali, która odbyła się 18 lutego 2010 w Park Hotel Diament w Katowicach.

Srebrna Jakość Roku w kategorii Innowacja dla TopexuSrebrna Jakość Roku w kategorii Innowacja dla TopexuFot. Topex

- Zaufanie klienta to dla naszej firmy priorytet. Zależy nam nie tylko na tym aby użytkownicy wybierali nasze produkty, ale również z satysfakcją korzystali z nich. Z tego względu staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę posprzedażową, m. in. w postaci sprawnego serwisu gwarancyjnego - zapewnił Piotr Potowski, Dyrektor Generalny firmy TOPEX. - Od kilku lat naszym klientom oferujemy szybki i wygodny serwis typu door-to-door. Teraz dzięki wdrożeniu nowego systemu udało nam się dodatkowo podnieść efektywność naszego serwisu gwarancyjnego, co zostało docenione także przez kapitułę konkursu - dodał dyrektor TOPEX.

Certyfikaty Jakość Roku zostały przyznane po raz czwarty. Organizatorem programu jest Biznes Raport oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA. Konkurs skierowany jest do firm, które szczególnie dbają o jakość i zachowanie najwyższych standardów rynkowych. O zdobyciu certyfikatu decyduje dwuetapowa weryfikacja, nad której przebiegiem czuwa Kapituła Konkursu. Wyróżnienia przyznawane są w trzech kategoriach: produkt, usługa oraz innowacja. Dwukrotnym laureatom konkursu przyznawany jest tytuł Srebrna Jakość Roku, a trzykrotnym Złota Jakość Roku.

- Drugie z rzędu wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że nasze starania i wysiłki zmierzają we właściwym kierunku. W przyszłym roku mamy nadzieję powtórzyć ten sukces i tym samym dołączyć do grona firm legitymujących się certyfikatem Złota Jakość Roku - podsumował Piotr Potowski.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz