/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Targi DREWOOD 2010 za nami

Autor:
Źródło: Targi Wigor
Data: 2010-03-26


W miniony weekend zakończyły się V Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD 2010 we Wrocławiu.

Drewood 2010Drewood 2010Fot. Drewno.pl

Udział w imprezie wzięło 80 firm związanych z branżą drzewną. Jest to wzrost w porównaniu do poprzedniego roku, co jednoznacznie świadczy o tym, iż kryzys branża drzewna pozostawia powoli za sobą. Dyrektor Agencji WIGOR- organizatora targów- podczas uroczystego otwarcia imprezy powiedział: „Z nieukrywaną radością obserwujemy w jakim kierunku rozwija się w Polsce branża drzewna. Mamy nadzieję, że udział nowych firm w naszej imprezie jest dobrą wróżbą na przyszłość”.

Na targach prezentowały się w szczególności firmy produkujące i dystrybuujące maszyny i narzędzia do obróbki drewna, a także tartaki, producenci schodów i parkietów oraz więźby dachowej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się firmy prezentujące na polskim rynku nowinki techniczne zza naszej zachodniej granicy.

Wg opinii wystawców pojawiło się dużo więcej przedstawicieli branży niż przy okazji poprzednich edycji. Wynika to z pewnością ze zintensyfikowania reklamy w branżowych mediach oraz rozesłania przez Organizatora targów zaproszeń do potencjalnych klientów prezentujących się firm. Przez trzy dni targowe prowadzono liczne rozmowy biznesowe, które stanowić będą z pewnością dobry asumpt do dalszych działań handlowych.

W sobotę rozdano także nagrody targowe Grand Prix oraz wyróżniania w kategorii - produkt targów oraz najciekawsze stoisko. Komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli stowarzyszeń i mediów branżowych zadecydowała o przyznaniu następujących nagród :
Wyróżnienie w kategorii produkt targów otrzymała firma Elektroserwis za produkty Festool i Protool (niezbędne w każdym procesie produkcji)
Wyróżnienie w kategorii najciekawsze stoisko otrzymała firma ARDI za stand będący kwintesencją charakteru naszych targów
Grand Prix targów DREWOOD w kategorii produkt otrzymał Tartak Stefan za innowacyjność w procesie termicznej obróbki drewna.
Grand Prix targów DREWOOD w kategorii najciekawsze stoisko otrzymał Tartak Iskra za estetykę i funkcjonalność stoiska

W opinii organizatora oraz samych wystawców tegoroczne targi były bardzo udane. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji imprezy, wiosną 2011 roku.

Targi DREWOOD 2010 za nami (Zdjęcia: 3)

Drewood 2010ARDI wyróżnienie w kategorii najciekawsze stoisko za stand będący kwintesencją charakteru targów DrewoodTartak Stefan Grand Prix targów DREWOOD za innowacyjność w procesie termicznej obróbki drewna

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz