/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Targi LAS-EXPO 2010

Autor: oprac. dja
Źródło: Targi Kielce
Data: 2010-03-24


W dniach 12 do 14 marca 2010r. w Kielcach odbyły się Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Jubileuszowa X edycja imprezy odbyła się pod hasłem „Wykorzystanie maszyn wielooperacyjnych w leśnictwie”.

LAS-EXPO 2010LAS-EXPO 2010Fot. Targi Kielce

Wystawcy prezentowali narzędzia i maszyny wykorzystywane w transporcie i obróbce drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami, mapy numeryczne oraz zaawansowane systemy informatyczne. Targi LAS-EXPO to miejsce spotkań pracowników przemysłu drzewnego i leśników – branż współpracujących ze sobą przy pozyskiwaniu i wykorzystaniu surowca drzewnego. Wystawie towarzyszyły dynamiczne pokazy rzeźbienia w drewnie piłami mechanicznymi.

Honorowy patronat nad targami objęła Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, która jest najstarszą z 17 dyrekcji wchodzących w skład Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe.

Targi LAS-EXPO odbywają się wraz z targami techniki rolniczej Agrotech. Łączna liczba zwiedzających przekroczyła 40 tys. osób, a powierzchnia wystawy 40 tys. m2. Targi zgromadziły ponad 500 wystawców z 18 krajów z całej Europy oraz USA, Kamerunu, Senegalu czy Nepalu. Wystawę otworzył Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki.

Targi LAS-EXPO 2010 (Zdjęcia: 4)

LAS-EXPO 2010LAS-EXPO 2010LAS-EXPO 2010LAS-EXPO 2010

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz