/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Barlinek w czołówce rankingu spółek giełdowych

Barlinek

Autor: oprac. dja
Źródło: Barlinek
Data: 2010-03-16


Barlinek S.A. zajął 3 miejsce w kategorii jakość produktów i usług, jak również 3 miejsce w całym rankingu, w ocenie maklerów giełdowych!

Fot. Barlinek

Po raz 11. na zlecenie Pulsu Biznesu Pentor przygotował ranking spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obiektem oceny były wszystkie spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (375 spółek), według stanu z 31 grudnia 2009r.

Po zsumowaniu wyników uzyskanych przez spółkę we wszystkich kategoriach oraz wśród wszystkich biorących udział w badaniu, Barlinek S.A. zajął w głównym rankingu na Giełdową Spółkę Roku 2009 wysoką 14 pozycję!

- Zajęcie przez naszą spółkę 3.miejsca w kategorii produktów i usług, wśród bardzo wielu badanych wyrobów oznacza, że nasza strategia przynosi wymierne rezultaty – powiedział Marek Janke, dyrektor handlowy i członek zarządu Barlinka. - Nasz najpopularniejszy produkt - deskę barlinecką – eksportujemy do pięćdziesięciu krajów na świecie i wszędzie klienci doceniają najwyższą jakość tego wyrobu. – Niezmiernie cieszy mnie fakt, że nasz produkt jest równie wysoko oceniany także w kraju - podsumował Marek Janke.

Wyboru dokonują specjaliści rynków kapitałowych - analitycy giełdowi, doradcy inwestycyjni oraz maklerzy giełdowi, reprezentujący m.in. domy i biura maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, inwestycyjne i powiernicze oraz firmy konsultingowe z całego kraju. Badanie dotyczyło kompleksowości oferty, perspektyw rozwoju, jakość produktów i usług, oceny kompetencji Zarządu oraz odnoszonych sukcesów w roku 2009.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz