/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowy Styl na targach w Dubaju

Grupa Nowy Styl

Autor:
Źródło: Grupa Nowy Styl
Data: 2010-02-24


W dniach 09-11 luty 2010 roku w Dubaju odbyły się jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów na Bliskim Wschodzie - The Office Exhibition. Podczas targów firmy proponujące rozwiązania do biur z całego świata prezentują swoją ofertę.

Ekspozycja Grupy Nowy Styl na targach w DubajuEkspozycja Grupy Nowy Styl na targach w DubajuFot. Nowy Styl

Organizowane prze DMG World Media Dubai Ltd w budynku Dubai World Trade Center, Dubai (UAE) The Office Exhibition 2010 zgromadziło ogromną rzeszę wystawców (ponad 400), którzy podzieleni zostali na trzy sektory: Meble i Wnętrza, Technologia i Konsultacja. W pierwszej grupie znalazła się Grupa Nowy Styl.

Był to drugi udział Grupy w targach The Office Exhibition. W tym roku zaprezentowana została część bogatej oferty, wśród produktów znalazły się zarówno znane już na tamtejszych rynkach i cieszące się ogromną popularnością propozycji Grupy Nowy Styl – jak np. system SQart (BNOS) jak również nowości z roku 2009: sofy i stolik Mody (BNOS), krzesła Belite (BNOS), stół mobilny Flib (BNOS), krzesła Infinita (Nowy Styl), oraz siedziska stadionowe Abacus (Forum Seating). W tym roku zarząd Grupy zdecydował się na mniejsze stoisko. Budową stoiska oraz wyposażeniem go w odpowiednie sprzęty a także wystrojem zajęła się firma LEO Exhibition, która sprawdziła się już w roku poprzednim. Oferta Grupy cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających i potwierdziła popularność polskich rozwiązań na tamtejszych rynkach.

 

***

Grupa Nowy Styl to jedna z najprężniej rozwijających się grup meblarskich powstałych w Polsce w okresie przeobrażeń gospodarczych ostatniej dekady XX w. Firma produkuje meble do miejsc pracy i wypoczynku – biur, obiektów publicznych i gastronomicznych, kin i sal audytoryjnych, konsekwentnie dostosowując je do zmieniających się oczekiwań funkcjonalnych i estetycznych klientów. Oferuje też trójwarstwowy parkiet panelowy, podzespoły meblowe i usługi w zakresie wdrażania oraz realizacji indywidualnych projektów kontrahentów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz