/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Komfort otwarł sklep w czeskiej Pradze

Komfort

Autor: Angelika Popiołek
Źródło: Komfort
Data: 2010-02-08


KOMFORT, sieć ponad 140 sklepów specjalizujących się w sprzedaży paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i PVC oraz dywanów, otworzyła 6 lutego br. swój pierwszy sklep w Pradze. To jednocześnie czwarty sklep Komfortu w Republice Czeskiej. W 2010 roku firma planuje uruchomienie jeszcze 5 nowych lokalizacji w Czechach.

Otwarcie nowego sklepu w PradzeOtwarcie nowego sklepu w PradzeFot. Komfort

KOMFORT działa na rynku od 1992 roku. W ciągu 18 lat istnienia firma zbudowała sieć 138 sklepów w Polsce z najszerszą na rynku ofertą paneli laminowanych, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i PVC oraz dywanów. Asortyment podłogowy uzupełniają branże komplementarne – drzwi i schody oraz firany i zasłony.

W 2009 roku spółka otworzyła dwa pierwsze sklepy w Republice Czeskiej – w Olomoucu (marzec 2009) oraz w Pilźnie (listopad 2009). 30 stycznia 2010 został uroczyście otwarty trzeci sklep - w Usti nad Labem. Na rok 2010 planowana jest dalsza ekspansja na rynku czeskim i uruchomienie kolejnych 5 sklepów, a także otwarcie pierwszych 2 sklepów na Słowacji.

„Rozwój sieci i jej obecność w Czechach i na Słowacji jest obecnie jednym z głównym celów firmy. Sklepy Komfort są największą specjalistyczną siecią z podłogami w Polsce i jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek. W ciągu 18 lat dopracowaliśmy nasz model sprzedaży i zdobyliśmy zaufanie milionów klientów. Nadszedł czas by zaoferować nasze produkty i usługi czeskim oraz słowackim klientom. Nasze doświadczenia z ostatnich kilku miesięcy, od kiedy działają sklepy w Olomoucu i Pilźnie, pokazują, że rynek czeski ocenił naszą ofertę bardzo pozytywnie. Daje to podstawy do dalszego intensywnego rozwoju w tym regionie." – powiedział Jerzy Szkwarek, Prezes Zarządu Sklepów Komfort SA.

Uroczyste otwarcie sklepu
Uroczyste otwarcie sklepu w Pradze odbyło się w sobotę, 6 lutego, w popularnym centrum handlowym Průhonice-Čestlice. W sklepie o powierzchni około 600 m2 czekała na klientów najszersza na rynku oferta podłóg (paneli, podłog drewnianych, wykładzin i dywanów), a także bogaty wybór firan i zasłon oraz drzwi. Sklep oferuje także szeroki pakiet usług około sprzedażowych – od pomiaru, przez przycinanie i obszywanie wykładzin, transport i profesjonalny montaż.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz