/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Pod Warszawą powstaje Centrum Kompleksowego Wyposażenia Wnętrz

SybilGroup

Autor: oprac. dja
Źródło: SybilGroup
Data: 2010-01-12


Przy międzynarodowej drodze ekspresowej z Warszawy w stronę Katowic i Wrocławia powstaje obiekt o powierzchni 25.000 m2 przeznaczony dla firm związanych z biznesem wnętrzarskim.

Fot. SybilGroup

Centrum ma być największym wyspecjalizowanym tego typu obiektem w Europie Środkowo – Wschodniej. Według założeń nowy obiekt może odwiedzać ok. 7 mln osób w ciągu roku.

Punktem wyjścia dla koncepcji nowopowstającego centrum mebli i dodatków dla domu było stworzenie wszechstronnej i innowacyjnej oferty. Głównym celem Centrum dla Domu jest udostępnienie kupującym bogatego i unikatowego wachlarza firm, który stworzą zarówno marki obecne na rynku stołecznym, jak i takie, dla których obecność w powstającym kompleksie będzie premierą.

Warta 45 mln euro inwestycja ma zapewnione pełne finansowanie przez SYBIL EUROPE, która na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej jest obecna od 10 lat. Firma jest pionierem strategii IDM w dziedzinie tworzenia centrów handlu hurtowego i centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Planowana data otwarcia obiektu to sierpień 2010.

Pod Warszawą powstaje Centrum Kompleksowego Wyposażenia Wnętrz (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz