/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Chairconcept.com dba o komfort w Norwegii

Chairconcept.com

Autor:
Źródło: Chairconcept.com
Data: 2010-01-10


Toruńska firma Chairconcept.com dokonała zakończonego sukcesem wyposażenia norweskiego hotelu HELSFYR.

Recepcja i bar hotelu hotelu HelsfyrRecepcja i bar hotelu hotelu HelsfyrFot. Chairconcept.com

Lekcja geometrii

Już od pierwszych chwil spędzonych w hotelu goście mogą podziwiać rezultaty prac polskich projektantów. Lady recepcji to zwarte geometryczne bryły, których ciemna barwa podkreśla dodatkowo masywność tych nietypowych mebli. W celu przełamania wrażenia ciężkości, u szczytu każdej z lad zamontowano szklane blaty. Całość wygląda doskonale na tle przecieranych popielatych ścian – nowoczesne a zarazem wyszukane rozwiązanie robi doskonałe „pierwsze wrażenie”.

Wynikiem kolejnej twórczej zabawy projektantów Chairconcept.com jest hotelowy bar, tu punktem wyjścia stały się banalne na pozór prostokąty. Jednak całość realizacji nie ma w sobie nic banalnego. Identyczne, powtarzalne kształty tworzą moduły rozdzielone lśniącymi elementami z metalu, a barowa lada to kremowa, lśniąca powierzchnia. Zawartość baru umieszczono na pomysłowej półce, której tył stanowi lustro złożone z wielu mniejszych kawałków ułożonych w pozornym nieporządku – osiągnięto wrażenie podwojenia zawartości baru i nadano całemu wnętrzu dodatkowego blasku.

Zapraszamy na górę
Po opuszczeniu dostępnej dla wszystkich przestrzeni hotelowej, zapraszamy do odwiedzenia pokoi. Niewielkie, jednak urzekająco przytulne i funkcjonalne. W każdym z pomieszczeń przewidziano wszystkie niezbędne do komfortowego użytkowania strefy. Wygodne łóżko zapewni regenerujący sen. W pokojach wydzielono także część wypoczynkową w postaci wygodnej sofy i stolika, kącik do pracy oraz praktyczne meble do przechowywania. Kolory materiałów obiciowych doskonale współgrają z gładkimi, drewnianymi powierzchniami a metalowe nogi mebli i elementy oświetlenia nadają całości dodatkowego smaczku.

Chairconcept.com dba o komfort w Norwegii (Zdjęcia: 5)

Recepcja i bar hotelu hotelu HelsfyrWnętrze pokoju hotelu HelsfyrWnętrze pokoju hotelu HelsfyrWnętrze pokoju hotelu HelsfyrWnętrze pokoju hotelu Helsfyr

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA