/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Barlinek na targach Domotex 2010

Barlinek

Autor:
Źródło: Barlinek
Data: 2010-01-05


W dniach 16-19 stycznia 2010r. w Hanowerze odbędzie się największy coroczny meeting branży podłogowej. Targi to czas premier najnowszych trendów i nowinek technologicznych. Z tej okazji firma Barlinek zaprezentuje unikalny i nowoczesny system łączenia desek podłogowych Fast Click System opracowany przez technologów Barlinka oraz inne nowości produktowe, w tym najnowszą kolekcję podłóg litych oraz luksusowe podłogi L’esprit Decoration.

L’Esprit Decoration - Sucupira wideL’Esprit Decoration - Sucupira wideFot. Barlinek

Najbliższa edycja Targów DOMOTEX - jednej z najważniejszych imprez dla branży pokryć podłogowych - odbędzie się już w połowie stycznia 2010r. w Hanowerze (Niemcy). W ubiegłym roku na wystawie zaprezentowało się blisko 1 400 firm z 71 krajów. W 2009r. imprezę odwiedziło ponad 38 000 przedstawicieli firm z branży. Na targach spotykają się specjaliści z całego świata, zajmujący się na co dzień podłogami, impreza gromadzi także najważniejszych producentów, co pozwala zaobserwować najnowsze rozwiązania technologiczne i trendy, prezentowane przez poszczególnych wystawców.  Na najbliższych targach nie zabraknie krajowych producentów - wśród nich obecna będzie firma Barlinek - największy producent podłóg drewnianych.

Targi Domotex są dla polskiej spółki doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz umocnienia dotychczasowych. Na styczniową imprezę Barlinek przygotował bogaty asortyment swoich produktów. Podczas wystawy firma zaprezentuje najnowszą, ekskluzywną serię podłóg – która zadebiutowała w  kraju  jesienią 2009r. - L’Esprit Decoration. Aby nadać tym wyjątkowym posadzkom niebanalny wygląd i charakter, zostały one poddane na etapie produkcji dodatkowym zabiegom, wzmacniającym  wytrzymałość i jakość. Podłogi marki L’Esprit Decoration wpisują się idealnie w potrzeby wymagających Klientów, charakteryzują się wręcz perfekcyjną jakością wykonania i klasyczną, ponadczasową elegancją.

Spółka zaprezentuje na wystawie także podłogi z  litego drewna dębowego i jesionowego, które od pozostałych pokryć  różnią się tym, że są produkowane z jednego  kawałka drewna. Lita podłoga charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi, wyjątkowymi walorami wizualnymi - i co równie ważne - jest gotowa do eksploatacji dosłownie zaraz po jej ułożeniu. Podłogi charakteryzują się różnorodnością usłojenia i kolorystyki. Występujące przebarwienia oraz sęki podkreślają naturalny charakter produktu. Już na targach pojawi się lita podłoga w kolejnej odsłonie wykończeń – specjalnie selekcjonowane drewno emanuje naturą, która została dodatkowo podkreślona poprzez postarzanie i barwienie. Barlinek po raz pierwszy zaprezentuje na targach obok wybranych wzorów  deski barlineckiej (w tym szerokiej oferty podłóg jednolamelowych), pełną gamę listew własnej produkcji.

- Na tegorocznych targach chcemy pokazać różnorodne produkty z  naszej oferty – mówi Marek Janke, członek zarządu, dyrektor handlowy Barlinek S.A. – Tegoroczna impreza to doskonała okazja do prezentacji naszego nowego złącza o nazwie Fast Click System,  które już wiosną wejdzie do masowej produkcji – podkreśla Marek Janke.

Nowy system łączenia w znaczący sposób upraszcza i skraca montaż podłogi. Dzięki niemu ułożenie podłogi jest szybsze i  łatwiejsze niż dotąd, wymaga mniejszej ilości narzędzi do układania podłogi. Nowy Fast Click System został zarejestrowany już w czerwcu 2009r. w Europejskim Urzędzie Patentowym.
Spółka spodziewa się znacznego zainteresowania ofertą ze strony zwiedzających.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA