/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Paged przekazał spółce zależnej prawa własności nieruchomości

Paged

Autor: dja
Źródło: Paged
Data: 2010-01-02


Paged SA przekazał na mocy zawartej umowy spółce Paged Property nieruchomości położone w miejscowościach Nowy Konik oraz Cisie.

Przedmiotem umowy było przekazanie prawa własności do:
1) Nieruchomości położonej w miejscowości Nowy Konik, którą stanowią działki o łącznej powierzchni 16,9 ha. Nieruchomość ta w części zabudowana jest obiektami stanowiącymi bazę handlowo-magazynową z drogami wewnętrznymi, parkingami i placami utwardzonymi. Paged prowadził na niej własną działalność (handel materiałami drzewnymi i drewnopochodnymi w formie składu agencyjnego) oraz prowadził wynajem powierzchni handlowo-magazynowej na rzecz innych podmiotów. Pozostała część nieruchomości to niezabudowany grunt inwestycyjny.

2) Nieruchomość w miejscowości Cisie to grunt rolny o powierzchni ok. 1,1 ha bez prawa zabudowy. Dotychczas teren ten nie był w żaden sposób wykorzystywany przez Paged

Wartość obu nieruchomości została określona przez strony umowy na kwotę 41,179 mln zł netto

Paged Property zamierza kontynuować dotychczasowy sposób wykorzystania nabytych nieruchomości. Nie wyklucza również realizacji na nich nowych projektów w celu optymalnego sposobu zagospodarowania gruntów inwestycyjnych.

"Paged Property Sp. z o.o." Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie jest spółką zależną w 100% od Paged SA.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA