/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

40 lat Stolbudu Włoszczowa

Stolbud Włoszczowa

Autor:
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Data: 2009-12-17


Jeden z wiodących na polskim rynku producentów stolarki okiennej i drzwiowej obchodzi w tym roku jubileusz swojego istnienia. Firma Stolbud Włoszczowa, przykładając największą wagę do jakości produktów i stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klientów, wypracowała sobie pozycję lidera, ciesząc się uznaniem w branży już od czterdziestu lat!

Jubileusz 40-lecia Stolbudu WłoszczowaJubileusz 40-lecia Stolbudu WłoszczowaFot. Stolbud Włoszczowa

Osiągnięty sukces to zasługa ciągłego rozwoju i doskonalenia. Firma Stolbud Włoszczowa nieustannie poszukuje nowych inspiracji,  unowocześnia park maszynowy oraz wprowadza innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne. Całość dopełnia wykwalifikowana kadra pracownicza. Wszystko po to, aby produkować wysokiej jakości drewniane okna i drzwi, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Każdego roku spółka poszerza ofertę o nowe produkty, dostosowując się do potrzeb rynku i zmieniających się trendów.

- Stolbud Włoszczowa to firma łącząca tradycję i nowoczesność. Tradycja wynika z długoletniej działalności i stale zdobywanego doświadczenia, a nowoczesność przejawia się w innowacyjnych technologiach i maszynach. Wszystko po to, aby dawać klientom wysokiej jakości produkty – mówi Bogusław Wypychewicz, główny akcjonariusz firmy Stolbud Włoszczowa.

Z okazji jubileuszu, 4 grudnia w hotelu Villa Aromat we Włoszczowej, odbyło się uroczyste wręczenie medali wyróżnionym pracownikom firmy. Nagrody „Za długoletnia służbę” oraz „Za zasługi w budownictwie” nadane zostały przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego oraz resort infrastruktury. Na spotkaniu obecni byli m.in.  Bogusław Wypychewicz – główny akcjonariusz spółki, poseł Henryk Milcarz, starosta powiatu włoszczowskiego Ryszard Maciejczyk, Burmistrz Bartłomiej Dorywalski oraz Piotr Hrabia z Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.

- Jesteśmy zadowoleni z pozycji jaką osiągnęliśmy przez minione 40 lat. Dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości odnosić kolejne sukcesy. Chcemy kontynuować wypracowane przez ten czas standardy i wciąż się rozwijać  – mówi Roman Grudniewski, prezes firmy Stolbud Włoszczowa.

Czterdzieści lat istnienia na polskim rynku sprawiło, że firma stała się wiodącym producentem w branży stolarki otworowej, a jej produkty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

 

***
Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.

Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

40 lat Stolbudu Włoszczowa (Zdjęcia: 2)

Jubileusz 40-lecia Stolbudu WłoszczowaJubileusz 40-lecia Stolbudu Włoszczowa

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz