/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Paged rozmawia z rosyjskim partnerem o sklejkowej inwestycji

Paged

Autor: dja
Źródło: Paged
Data: 2009-12-15


Paged SA poinformował o podpisaniu listu intencyjnego z rosyjską spółką ZAO AFK z siedzibą w miejscowości Anżero-Sudżensk. Strony listu intencyjnego zadeklarowały gotowość podjęcia działań, które doprowadzą do zawarcia odrębnych porozumień, określających cele, zasady oraz warunki współpracy w ww. obszarach jak również dopuściły możliwość zawarcia porozumienia dotyczącego współpracy kapitałowej, w tym podjęcia wspólnego przedsięwzięcia w zakresie produkcji materiałów drewnopochodnych.

Budowa fabryki sklejki i materiałów drewnopochodnych w Anżero-SudżenskuBudowa fabryki sklejki i materiałów drewnopochodnych w Anżero-SudżenskuFot. ZAO AFK

List intencyjny dotyczy możliwości nawiązania współpracy w zakresie:

a) udzielenia przez Paged wsparcia przy uruchomieniu przez AFK Zakładu oraz wsparcia przy wdrażaniu w Zakładzie procedur związanych z produkcją sklejki i materiałów drewnopochodnych,
b) dostaw na rzecz Paged wytwarzanych przez AFK produktów i półproduktów sklejkowych w celu ich dystrybucji na terenie Polski i innych państw europejskich.

Zawarty list intencyjny jest wyłącznie wyrazem intencji stron dotyczących zawarcia ewentualnych przyszłych porozumień o współpracy w określonych dziedzinach i nie może być traktowany jako wiążące porozumienie stron. Strony zadeklarowały, że podejmą w dobrej wierze negocjacje w celu ustalenia warunków porozumień nie później niż w terminie do dnia 31 stycznia 2010r., zaś list intencyjny wygasa w dniu 28 lutego 2010r.

ZAO AFK jest spółka akcyjną zamkniętą, zarejestrowaną w Federacji Rosyjskiej, z kapitałem zakładowym w wysokości 9 mln rubli. Spółka została utworzona w 2005r. przez partnerów z Polski i Rosji w celu realizacji projektu inwestycyjnego w zakresie budowy fabryki produkcji sklejki brzozowej w mieście Anżero-Sudżensk (Federacja Rosyjska). Spółka posiada wyodrębnioną jednostkę w mieście Kemerowo (Rosja), pod nazwą "Kemerowskie Biuro ZAO "AFK".

AFK w ramach inwestycji realizuje obecnie prace budowlane związane  z budową fabryki sklejki i materiałów drewnopochodnych. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec marca 2010r.

Paged rozmawia z rosyjskim partnerem o sklejkowej inwestycji (Zdjęcia: 2)

Budowa fabryki sklejki i materiałów drewnopochodnych w Anżero-SudżenskuBudowa fabryki sklejki i materiałów drewnopochodnych w Anżero-Sudżensku

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz