/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Oryginalne drzwi wewnętrzne Finish firmy Stolbud Włoszczowa

Stolbud Włoszczowa

Autor: Ewa Kaczyńska
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Data: 2009-12-07


Ciekawa geometryczna forma i ciepłe kolory drewna to cechy wyróżniające kolekcję Finish firmy Stolbud Włoszczowa. Atrakcyjne skrzydła drzwiowe z tej serii będą doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących niebanalne pomysły.

Drzwi FinishDrzwi FinishFot. Stolbud Włoszczowa

Każde pomieszczenie wymaga innego rodzaju drzwi. W salonie dobrze będą prezentowały się modele z ciekawymi przeszkleniami, natomiast we wnętrzach, w których chcemy zachować prywatność, np. w sypialni lub łazience najlepiej sprawdzą się skrzydła drzwiowe pełne bądź z niewielką powierzchnią szklenia. Szeroka oferta drzwi wewnętrznych Finish firmy Stolbud Włoszczowa pozwoli na wybór produktów przeznaczonych do każdego wnętrza. Dzięki modelom o ciekawej kolorystyce i wzornictwie zaaranżujemy  dom w oryginalny i elegancki sposób.

Tradycyjne drewno w nowoczesnej formie

Pięć naturalnych kolorów (biały, buk, olcha, dzika grusza, orzech) oraz geometryczne wzory zdobień m.in. w kształcie rombów, kwadratów i prostokątów to cechy wyróżniające kolekcję Finish. Ponadto różnego rodzaju przeszklenia (szkło ornamentowe, fusingowe, witraże, naklejki na szyby) tworzące ciekawe kompozycje, nadają drzwiom elegancji. Możliwość wyboru spośród atrakcyjnych modeli (pełne, z jednym, dwoma lub trzema przeszkleniami) pozwoli na dopasowanie skrzydeł drzwiowych zarówno do sypialni i łazienki, jak i do salonu lub domowego biura.

Stabilna konstrukcja drzwi Finish firmy Stolbud Włoszczowa, oparta na drewnianej ramie wypełnionej materiałem stabilizującym w postaci tzw. plastra miodu, gwarantuje ich trwałość i solidność. Wykończenie skrzydła stanowi gładka płyta HDF oklejona folią Finish w jednym z czterech subtelnych kolorów drewna lub białym. Dostępne szerokości (60, 70, 80, 90, 100 i 110 cm) pozwolą na idealne dopasowanie produktu do otworu drzwiowego. W wyposażeniu standardowym drzwi posiadają zamek na klucz, srebrne zawiasy, szkło ornamentowe nr 118 lub satinato. Ponadto wybrane modele zostały wzbogacone w tuleje wentylacyjne. Istnieje możliwość wykonania skrzydeł drzwiowych w wersji dwudzielnej lub przesuwnej, z wypełnieniem z płyty wiórowej, jak również skrócenie ich o 40 mm.

Drzwi Finish, dzięki oryginalnemu designowi, ciekawym wzorom i możliwości wyboru atrakcyjnych przeszkleń, będą stanowiły niebanalne uzupełnienie nowoczesnych i stylowych aranżacji.

Skrzydło Finish – cena już od 329,40 zł brutto.
Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.

***
Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję  z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.

Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

Oryginalne drzwi wewnętrzne Finish firmy Stolbud Włoszczowa (Zdjęcia: 2)

Drzwi FinishDrzwi Finish

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz