/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

FurniFab 2009: Targi małe, ale udane

Survey Marketing + Consulting

Autor:
Źródło: Survey Marketing + Consulting
Data: 2009-12-04


Najnowsze trendy przed wiosennymi targami meblowymi pokazali dostawcy dla przemysłu mebli tapicerowanych i do siedzenia na Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Akcesoriów Tapicerskich FurniFab 2009

Targi FurniFab to popularne, branżowe miejsce spotkań dla przedstawicieli przemysłu mebli tapicerowanych i do siedzenia z terenu Centralnej Europy. Targi FurniFab to popularne, branżowe miejsce spotkań dla przedstawicieli przemysłu mebli tapicerowanych i do siedzenia z terenu Centralnej Europy. Fot. Survey

Po raz drugi w tym roku targi FurniFab były platformą prezentacji nowości dostawców dla przemysłu mebli tapicerowanych i do siedzenia. Od 17 do 19 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 30 wystawców przedstawiło swoją aktualną ofertę produktów – z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym przed ośmioma najważniejszych targami meblowymi, które odbędą się w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Podjęta z niewielkim wyprzedzeniem decyzja organizatora, firmy Survey Marketing + Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu o zmianie terminu targów z wiosennego na jesienny to reakcja na przeniesienie targów „Meble Polska“. Po udanej edycji wiosennej w 2009 r. czas na przygotowanie się do listopadowej imprezy był niezwykle krótki.

Małe, ale udane
Ostatnia edycja targów FurniFab odbywająca się w pawilonie 15 miała mniejsze ramy niż zwykle. Tym niemniej została zachowana specyfika tej imprezy w odniesieniu do serwisu usług i oferty produktowej. 30 wystawców zaprezentowało 1.080 przybyłym na imprezę profesjonalnym gościom atrakcyjny wachlarz produktów. Targi odwiedzili najważniejsi gracze rynkowi, którzy podczas pobytu na targach gruntownie zapoznawali się z ofertą wystawców. Również większość wystawców była zadowolona z jakości rozmów i wyników targów.

Od 2003 roku targi FurniFab stwarzają profesjonale forum dla kooperantów zaopatrujących przemysł mebli tapicerowanych i do siedzeniowych na terenie Europy Centralnej i Wschodniej. Adresatami targów FurniFab zorientowanych na transakcje na masową skalę są przede wszystkim osoby podejmujące decyzje w dziedzinach zaopatrzenia, wzornictwa oraz zarządzania produkcją. Obecnie obszar z którego przybywają goście targów obejmuje swoim zasięgiem teren od Polski i krajów bałtyckich poprzez Rosję aż po Niemcy, kraje Beneluksu oraz Południową Europę.

Całościowe spektrum grup produktowych prezentowanych podczas FurniFab obejmuje oprócz tradycyjnych segmentów, takich jak materiały obiciowe, półfabrykaty, tkaniny obiciowe i powlekane, inlety i poduszki, tkaniny drukowane, materiały z mikrofazy, naturalne i sztuczne skóry, także grupy produktów, do których należą: guma gąbczasta i tworzywa piankowa, filce, drelichy materacowe, półfabrykaty tapicerskie, spody ciśnieniowe, formatki sprężynowe, stelaże obrotowe, okucia funkcjonalne, sprężyny, stelaże tapicerskie, rolki meblowe, nici, maszyny szwalnicze, systemy do rozkroju wraz z oprogramowaniem.

Podczas imprezy odbywającej się od 17 do 19 listopada 2009r. reprezentowany został asortyment najważniejszych grup produktów, w związku z czym targi FurniFab dostarczyły producentom z przemysłu mebli tapicerowanych i do siedzenia cennych bodźców do przygotowania wielkich targów meblowych zaplanowanych na wiosnę 2010 r., a mianowicie: imm Cologne, Kolonia/Niemcy (18-24 stycznia 2010r.), Meble Polska, Poznań (16-19 lutego 2010r.), MTM, Ostróda (15-19 marca 2010r.), Targi Meblowe, Brno/Czechy (10-14 marca), Targi Meblowe, Kijów//Ukraina (10-13 marca 2010r.), Targi Meblowe, Nitra/Słowacja (9-14 marca 2010r.), Targi Meblowe, Wilno/Litwa (25-28 marca 2010r.) oraz Targi M.O.W. w Bad Salzuflen w Niemczech (25-28 kwietnia 2010r.).

FurniFab 2009: Targi małe, ale udane (Zdjęcia: 3)

Targi FurniFab to popularne, branżowe miejsce spotkań dla przedstawicieli przemysłu mebli tapicerowanych i do siedzenia z terenu Centralnej Europy. Giełda trendów i kontaktów: Osoby podejmujące decyzje z dziedziny zaopatrzenia, wzornictwa oraz zarządzania produkcją zamawiają na targach FurniFab w Poznaniu.Firma Enkev Polska prezentowała szeroką gamę naturalnych wypełnień do mebli tapicerowanych.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz