/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Egzotyczne meble na targach HORECA

Autor:
Źródło: Opus-M
Data: 2009-11-29


Już po raz 17-ty w Krakowie odbyły się Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Na powierzchni 7000 m2 swoje najnowsze produkty i rozwiązania zaprezentowało ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy. Na imprezę przybyli przedstawiciele takich państw jak Włochy, Niemcy, Szwecja, Austria, Czechy, Macedonia, Francja, Hiszpania, Węgry i RPA, a liczba odwiedzających sięgnęła 9000 gości.

Fot. Opus-M

Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA to cykliczne wydarzenie, które miało miejsce w dniach 18-20 listopada w Hali Wystawienniczej w Krakowie, organizowane przez firmę Targi Kraków Sp. z o.o. W ramach imprezy odbyły się również Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD oraz Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO. Fachowcy z branży hotelarsko – gastronomicznej mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą wyposażenia, mebli i sprzętu niezbędnego w każdym hotelu oraz restauracji. Ponadto na specjalnie wyodrębnionej powierzchni producenci i dystrybutorzy żywności zaprezentowali bogatą ofertę dla branży gastronomicznej, a na stoiskach odbywały się liczne degustacje, pokazy i prezentacje.

„Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wystawców i zwiedzających. Wyraźnie widać, że przedsiębiorcy z branży hotelowej i gastronomicznej chcą być na bieżąco i inwestują w rozwój swoich firm. Zaskoczyła nas liczba zainteresowanych osób naszą ofertą. Inwestorzy podkreślali, że nasze meble kolonialne, stylowe i egzotyczne to dobry pomysł na oryginalny i ponadczasowy wystrój wnętrza. W końcu taki styl cieszy się uznaniem wśród Klientów już od wielu lat, a moda na niego nie przemija. Zaprezentowane przez nas na targach kolekcje Mahakaria, Koda oraz Classic szybko zyskały swoich zwolenników. Uczestnictwo w imprezie było dla nas nie tylko okazją do świetnej promocji salonu przy ul. Warszawskiej w Krakowie, ale również gwarancją spotkania z profesjonalistami z kraju i zagranicy. Mamy nadzieję, że nasze oryginalne meble będą zdobić nie jeden hotel i restaurację w Polsce oraz zagranicą.” – mówi Małgorzata Kasińska, Prezes Zarządu firmy OPUS-M Sp. z o.o.

Listopad w branży hotelarskiej i gastronomicznej już zawsze będzie kojarzył się z Targami HORECA w Krakowie. O możliwościach i randze tej imprezy świadczy nie tylko imponująca liczba odwiedzających, ale również obecność międzynarodowych firm. Promocja produktów oraz usług na targach HORECA to niebywale istotne wydarzenie dla większości przedsiębiorstw.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz