/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Komfort otworzył drugi sklep na terenie Czech

Komfort

Autor:
Źródło: Komfort
Data: 2009-11-27


Spółka Sklepy KOMFORT otworzyła w listopadzie w czeskim Pilźnie swój drugi sklep zagranicą. Na początku 2010 roku planowane są kolejne otwarcia sklepów w Czechach i na Słowacji.

Fot. Komfort

Rozpoczęta w marcu 2009 r. ekspansja Komfortu na rynek czeski nabiera tempa. Pilzno, to po Olomoucu, kolejne miasto na mapie rozwoju sieci w tej części Europy. Na początku 2010 roku planowane są otwarcia kolejnych sklepów w Czechach m.in. w Pradze i Ústí nad Labem. Ponadto Komfort planuje uruchomienie pierwszego sklepu na Słowacji.

Strategia sprzedaży spółki na rynki Europy Środkowej i Wschodniej zakłada przeniesienie sprawdzonego w Polsce modelu biznesowego i oferty asortymentowej, która obejmuje obecnie oprócz paneli, podłóg drewnianych, dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych także drzwi oraz firany i zasłony. KOMFORT konkuruje w Czechach wzornictwem, szerokością i głębokością oferty (również możliwością realizacji indywidualnych zamówień na towary z całego świata), jakością obsługi i usługami około sprzedażowymi.

Pół roku działania sklepu w Olomoucu pozwoliło nam przetestować koncept na tamtejszym rynku, dostosować ofertę do oczekiwań czeskich klientów oraz dopracować system realizacji zamówień, które są obsługiwane z naszego magazynu centralnego w Strykowie. – mówi Jerzy Szkwarek, Prezes Zarządu Sklepów KOMFORT SA . Dotychczasowe efekty działalności pozwalają nam optymistycznie patrzeć na perspektywy rozwoju na czeskim rynku. Zgodnie z planem będziemy w 2010 roku otwierać kolejne sklepy w Czechach i na Słowacji. – dodaje.

Sklep w Pilźnie jest zlokalizowany w Centrum Handlowym Olympia Park. Powierzchnia sklepu to około 760m2.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz