/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Podłogi polimerowe BrillianceFloor w DDD

Dobre Dla Domu

Autor:
Źródło: Dobre Dla Domu
Data: 2009-11-19


Na polskim rynku pojawiły się podłogi polimerowe BrillianceFloor. Ich jedynym dystrybutorem w Polsce jest specjalistyczna sieć DDD Dobre Dla Domu.

Polimerowe podłogi BrillianceFloorPolimerowe podłogi BrillianceFloorFot. Dobre Dla Domu

Podłogi polimerowe są nowością na rynku polskim. Pierwszym producentem, który sięgnął po to rozwiązanie jest Krono Original. Najważniejszą cechą wyróżniającą podłogę lakierowaną jest jej polimerowe pokrycie wyjątkowo odporne na zabrudzenia i czynniki chemiczne.  

Zastosowanie nowej, unikalnej technologii produkcji powoduje, że w trakcie eksploatacji podłogi BrillianceFloor na ścieranie i zarysowania narażona jest jedynie zewnętrzna warstwa polimerowa. Właściwa struktura podłogi pozostaje nienaruszona, co pozwala na zachowanie jej pierwotnego wyglądu i przedłużenie żywotności.

Pokryta ochronną warstwą nowa podłoga Krono Original nie matowieje i nie traci swojego pierwotnego połysaku oraz barwy. Powierzchnia lakieru i polimeru gwarantuje bowiem pełną stabilność wzoru i koloru bez ryzyka ich zmiany, niezależnie od nasłonecznienia i innych czynników zewnętrznych.

Dzięki polimerowemu pokryciu podłoga BrillanceFloor jest także bardziej  cicha od laminowanej i nie wymaga dodatkowego podkładu tłumiącego hałas. Bez maty izolującej ma  porównywalne parametry akustyczne jak laminat ze specjalnym podkładem wygłuszającym. Kolekcja BrillianceFloor charakteryzuje się dekorami o wysokich walorach estetycznych, znakomicie odzwierciedlających naturalne drewno i jego głębię.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz