/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Jesień w RuckZuck - nowości w ofercie stolarki drzwiowej

RuckZuck

Autor:
Źródło: RuckZuck
Data: 2009-11-04


Z początkiem jesieni sieć RuckZuck przygotowała dla swoich klientów kolejne atrakcje. Znajdziemy wśród nich wyjątkową promocję oraz dostępne w sprzedaży już od początku października br. nową kolekcję skrzydeł drzwiowych Asteria i ościeżnicę Avangarde.

Drzwi z kolekcji Malaga - orzechDrzwi z kolekcji Malaga - orzechFot. RuckZuck

Dynamicznie rozwijająca się – w Polsce oraz na rynku Europy Środkowo-Wschodniej - sieć RuckZuck dba o atrakcyjność swojej oferty. Do proponowanych w sprzedaży paneli laminowanych, podłóg drewnianych, drzwi oraz materiałów uzupełniających stale dochodzą nowe wzory, modele oraz dekory. Wyróżniają się one najwyższą jakością wykonania oraz niebanalnym wzornictwem, często dostępne są również w atrakcyjnych cenach. 

Promocja absolutna
Już od miesiąca w salonach RuckZuck obowiązuje promocja absolutna. Potrwa ona do końca listopada. Promocja obejmuje skrzydło drzwiowe Malaga 4/4 szyby oraz ościeżnicę Standard 2-pack, w dekorze orzech i szerokości 80 (standard). To wyjątkowa okazja dla wszystkich osób planujących, bądź będących w tracie modernizacji swojego mieszkania. Eleganckie, utrzymane w oryginalnej stylistyce skrzydło drzwiowe Malaga z czterema szkleniami typu „mleczne” to propozycja idealna do nowoczesnych biur i salonów. Wykonane na jednej z najnowocześniejszych linii technologicznych drzwi z grupy Trend charakteryzują się wypełnieniem o strukturze „plaster miodu” oraz wykończone są odporną na ścieranie okleiną Folia Finish. Gwarantuje to zabezpieczenie powierzchni skrzydła drzwiowego przed uszkodzeniem podczas codziennej eksploatacji. 

Nowości w salonach RuckZuck
Od października dostępna w salonach RuckZuck oferta stolarki drzwiowej marki Classen została rozszerzona o nowa grupę produktową. W jej skład wchodzi kolekcja ośmiu bezprzylgowych skrzydeł drzwiowych Asteria. Znajdziemy wśród nich modele pełne, z przeszkleniem o grubości 4 mm (transparentne - grafitowe lub nieprzeźroczyste – satynowe), a także z dekoracyjną listwą aluminiową o szerokości 8 mm. Szkło oraz listwa licowane są z powierzchnią skrzydła drzwiowego, co dotąd stosowane było jedynie przy produkcji drzwi drewnianych. Do grupy Avangarde wchodzi również ościeżnica bezprzylgowa w dwóch zakresach regulacji: 115-200 mm oraz 200-320 mm. Nowa grupa produktów dostępna jest w trzech dekorach Akacja, Zebrano i Makassar. W salonach RuckZuck pojawiły się ponadto w sprzedaży nowe tuleje wentylacyjne PCV z nadrukiem imitującym drewno.
 
Z atrakcyjnej oraz coraz bogatszej oferty salonów RuckZuck wybrać właściwe modele drzwi oraz wzory podłóg pomoże nam profesjonalny i specjalnie przeszkolony personel. Wskaże on ponadto najlepszą ekipę montażową. Sieć zapewnia transport zakupionych produktów.

Promocja absolutna - sugerowane ceny detaliczne:
Skrzydło drzwiowe Malaga cena 270,00 zł brutto 
Ościeżnica Standard 2-pack cena 83,00 zł brutto 
Skrzydło drzwiowe Asteria z ościeżnicą bezprzylgową Avangarde, cena od 1.329,80 zł brutto 

***
RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych lokalizacjach, z dobrym dojazdem i parkingami dla klientów. Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Mogą oni liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie montażu zakupionych towarów.

Jesień w RuckZuck - nowości w ofercie stolarki drzwiowej (Zdjęcia: 2)

Drzwi z kolekcji Malaga - orzechDrzwi z kolekcji Asteria

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA