/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Stolbud Włoszczowa laureatem II edycji programu: VIP – Najlepsze okna i drzwi

Stolbud Włoszczowa

Autor:
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Data: 2009-10-29


Stolbud Włoszczowa został wyróżniony za najlepsze energooszczędne okno drewniane. Firma znalazła się w gronie szesnastu nagrodzonych producentów. Wręczenie dyplomów uznania miało miejsce 15 października, podczas uroczystej gali „VIP Branży Stolarki – Najlepsze okna i drzwi”.

Fot. Stolbud Włoszczowa

Program „VIP – Najlepsze okna i drzwi” organizowany jest przez portal infookno.pl przy współpracy z miesięcznikiem „Forum Branżowe”. Wydarzenie objęte jest patronatem merytorycznym Związku Producentów, Dostawców i Dystrybutorów „Polskie Okna i Drzwi”. Inicjatywa ta powstała z myślą  o wyłonieniu najlepszych producentów stolarki drzwiowej i okiennej.

Firma Stolbud Włoszczowa została uznana za jednego z trzech Liderów Kategorii „Najlepsze energooszczędne okno drewniane”.

To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Rekomendacja Związku „Polskie Okna i Drzwi” daje nam motywację do dalszego rozwoju i zwiększania jakości naszych produktów. Z pewnością weźmiemy udział w kolejnych edycjach Programu - mówi Roman Grudniewski, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Stolbud Włoszczowa.  

Firma Stolbud Włoszczowa znalazła się w gronie czterdziestu producentów biorących udział w rankingu. Organizatorzy wyłonili spośród nich szesnastu, których produkty spełniają najwyższe wymogi formalno – prawne,  a także wpisują się w najnowsze trendy rynkowe.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA