/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Certyfikat FSC dla Zakładu Tartacznego Waldemar Kleniewski

NEPCon

Autor: oprac. dja
Źródło: NEPCon
Data: 2009-10-20


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie Zakład Tartaczny Kleniewski Waldemar w Bondyrzu.

Tartak w BondyrzuTartak w BondyrzuFot. Zakład Tartaczny Waldemar Kleniewski

W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-004413, obowiązujący w okresie od 15.10.2009r. do 14.10.2014r.
Zakład Tartaczny Kleniewski Waldemar w Bondyrzu istnieje od 1987 r. Położony jest w pobliżu dużych obszarów leśnych na Roztoczu, w regionie południowo-wschodnim Polski, w województwie lubelskim.

Firma zajmuje się produkcją tarcicy iglastej oraz tarcicy dębowej. Oferta firmy obejmuje przede wszystkim drewno budowlane, kompletne więźby dachowe, elementy na domy drewniane (bale), kantówki, łaty, deski, tarcicę dębową suchą, tarcicę dębową na trumny, tarcicę I klasy mokrą i suchą oraz impregnację zanurzeniową i usługi suszenia. Zakład wykonuje również wyroby na zamówienie dla firm jak i dla klientów indywidualnych, przeznaczone na rynek krajowy i zagraniczny. Gwarantuje wysoką jakość wyrobów oraz krótką i terminową realizację zamówień.

Tartak w Bondyrzu powiązany jest ze spółką Europarquet (Waldemar Kleniewski jest udziałowcem i Prezesem spółki Europarquet), która produkuje wyroby z drewna dębowego: lamparkiet, mozaika, parkiet przemysłowy oraz klejoną płytę meblową.

Certyfikat FSC dla Zakładu Tartacznego Waldemar Kleniewski (Zdjęcia: 2)

Tartak w BondyrzuTartak w Bondyrzu

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA