/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Lindner: Kalendarz, o którym będzie głośno

Autor: dja
Źródło: Lindner
Data: 2009-10-17


Dwanaście seksownych dziewcząt po jednej na każdy miesiąc. Teoretycznie temat ograny, ale nie w zestawieniu z produktami Zakładu Przemysłu Drzewnego Lindner, którymi są... trumny.

Kalndarz Lindner 2010 - StyczeńKalndarz Lindner 2010 - StyczeńFot. SmartFotos

Piękne dziewczyny, profesjonalne fotografie, w tle znane miejsca w Polsce, no i najlepsze produkty firmy Lindner. Pomysł dla niektórych szokujący, ale przez to nośny. O kalendarzu, którego sprzedaż dopiero startuje już robi się głośno w mediach. Ale czyż nie o to chodzi w reklamie?

- Nie jest to jednak nasz autorski pomysł. Podobny kalendarz przed kilku laty wypuścili już Włosi. My postanowiliśmy zrobić to lepiej, staranniej, z lepszymi fotografiami. Na naszych zdjęciach są ładniejsze dziewczyny oraz lepsze trumny - mówi Bartłomiej Lindner, szef marketingu wągrowieckiej firmy, w komentarzu dla dziennika "Polska".

To nie pierwszy pomysł firmy Lindner na kontrowersyjną reklamę. W czerwcu tego roku na drogach pojawił się Volkswagen garbus w barwach firmy z trumną na dachu. W roku ubiegłym firma lansowało hasło reklamowe: „Lindner - trumny, w których wyglądasz jak żywy”.

Lindner: Kalendarz, o którym będzie głośno (Zdjęcia: 2)

Kalndarz Lindner 2010 - StyczeńKalendarz Lindner 2010 - Sierpień

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz