/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

PROCAD NET CAFE - Bezpłatne Warsztaty ON-LINE dla projektantów i konstruktorów

Procad

Autor:
Źródło: Procad
Data: 2009-10-07


Przepełnione kalendarze, odległe miejsca spotkań i wieczny problem z korkami! To tylko niektóre powody dla których często nie uczestniczymy w seminariach, warsztatach czy szkoleniach dedykowanych dla naszej branży. Problem znika przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów pokazów on-line. Biorąc pod uwagę powszechność bezprzewodowego internetu możemy uczestniczyć w pokazie (w dodatku interaktywnie) przebywając w dowolnym miejscu na świecie.

PROCAD NET CAFE to nowa propozycja PROCAD SA, jednej z największych firm dostarczających oprogramowanie wspomagające projektowanie CAD/CAM/GIS w Polsce. Jest to seria interaktywnych pokazów/warsztatów z wykorzystaniem wiodącego na rynku systemu do transmisji strumieniowej danych. Potencjalni uczestnicy na stronie www.procad.pl/netcafe mają do wyboru szereg tematów związanych z komputerowym wspomaganiem projektowania z wykorzystaniem systemów Autodesk. Są one dostępne w podziale na branże obsługiwane przez PROCAD.

Po wybraniu interesującego tematu i zarejestrowaniu udziału uczestnik otrzymuje e-mailem od PROCAD (w zależności od terminu pokazu) kilka wiadomości z przypomnieniem, a także ostatecznie na kilka godzin przed, ze specjalnym linkiem-zaproszeniem do odbioru transmisji on-line.

Ze względu na łatwość obsługi programu, z pokazów i warsztatów skorzystać może każdy. Najistotniejszym jest przy tym fakt, że uczestnicy nie muszą niczego instalować, dokonywać zmian w firewallach, ani posiadać dużej wiedzy technicznej żeby dołączyć się do spotkania.

PROCAD zaprasza do uczestniczenia w kilkudziesięciu pokazach/warsztatach w każdy czwartek i piątek października. Każda osoba, która skorzysta z zaproszenia dodatkowo otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo oraz dostęp do szeregu materiałów informacyjnych związanych z pokazem.

www.procad.pl/netcafe

Wybrane tematy warsztatów:

PRZEMYSŁ i WYTWARZANIE:

  • Automatyzacja zadań projektowych

  • Zarządzanie danymi projektowymi, praca zespołowa - Autodesk Vault

  • AutoCAD Inventor 2010 - potrafi zaskoczyć…

  • Obliczenia MES w AutoCad Inventor 2010

WIZUALIZACJA, GRAFIKA 3D, MEDIA & ENTERTAIMENT:

  • Oszukać rzeczywistość z 3ds Max Design

  • Animacje i Reakcje na 3ds Max

  • Perfekcja wizualizacji z V-Ray w 3ds Max

 

 

PROCAD SA

PROCAD to spółka zajmująca się wdrożeniami systemów CAD od 1988 roku, której główną misję stanowi dostarczanie projektantom i konstruktorom skutecznych narzędzi wspomagających projektowanie i wytwarzanie.

Dziś PROCAD to jedna z największych spółek informatycznych działających na polskim rynku systemów CAD. Od początku istnienia firma związana jest z potentatem wśród producentów systemów wspomagających projektowanie, firmą Autodesk.

W ciągu wieloletniej współpracy z Autodesk PROCAD otrzymywał wiele wyjątkowych statusów i wyróżnień, między innymi, już od roku 1995 miał tytuł Autodesk System Center. Ostatnio, jako jedyna firma w Polsce, PROCAD otrzymał tytuł Autodesk Premier Solution Provider.

Największym, spektakularnym wyróżnieniem była przyznana na corocznej, ogólnoświatowej konferencji Autodesk w roku 2000 nagroda Autodesk Systems Center of the Year 1999/2000 (dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

Ofertę PROCAD uzupełniają: sprzęt komputerowy, Centrum Szkoleniowe, serwis urządzeń drukujących (głównie ploterów wielkoformatowych), usługi Działu Wsparcia Technicznego, a także coraz mocniejsza oferta oprogramowania włąsnego autorstwa. W chwili obecnej w portfolio PROCAD znajduje się ponad 20 własnych aplikacji działających nie tylko jako nakładki lub biblioteki, ale także samodzielne programy.PROCAD NET CAFE - Bezpłatne Warsztaty ON-LINE dla projektantów i konstruktorów (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA